Ogre
-6 oC

Trešdiena, 20. janvāris

Šodien vārda dienu svin
Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Pieejama karte pilsētas rotājumu apskatei

Ziemassvētku rotājumi Ogrē 2020 - karteZiemassvētku gaidīšanas laikā Ogre ir krāšņi izgaismota. Lai iedzīvotājiem un viesiem būtu ērtāk apskatīt pilsētas rotu, ir izveidota karte, kurā atzīmētas skaistākās vietas pilsētā.

Kartē ir iekļauti divi pastaigu maršruti - 2 km un 5,5 km garumā, lai iedzīvotāji un viesi var izvēlēties sev piemērotāko.

Īsākais maršruts galvenokārt ved pa Brīvības ielu un Krasta ielu gar Ogres upi. Pastaigas laikā var apmeklēt Ogres Vēstures un mākslas muzeju, apskatīt izrotātās svētku egles, izgaismoto Brīvības ielu un arkveida tiltu, eņģeļus pie kristīgajām draudzēm, kā arī Kristus dzimšanas ainiņu. Savukārt, ja ir vēlme doties garākā pastaigā, otrajā maršrutā ir iekļauts arī skaisti izgaismotais Zilokalnu un Mālkalnes prospekts, no gaismas lampiņām izveidotie rotājumi Mālkalnes prospekta un Tīnūžu ielas rotācijas aplī, kā arī krāšņais gaismas objekts - Krievijas valdnieces Katrīnas I kariete Mālkalnes prospektā.

Lejuplādēt karti šeit!

Maršruti pieejami arī mobilajā aplikācijā "Ogres novadnieks", sadaļā "Tūrisms". Meklējiet maršrutu sadaļā 5,5 km garo - "Gaismas objekti Ogrē" un 2 km garo "Ogres pilsēta - mazais loks" un priecājaties par skaistajiem gaismas objektiem Ogrē. 

INFORMĀCIJAI!

Ziemassvētku apgaismojums tiek ieslēgts KATRU VAKARU ~ plkst. 16 un deg visu nakti, līdz pat 8 no rīta. Gaismiņas Ogrē tumšajā laikā degs līdz pat JANVĀRA BEIGĀM. Iesakām apskatīt Ziemassvētku rotājumus darba dienu vakaros vai naktīs, kad mazāk cilvēku.

Atkritumu samazināšanas nolūkā pastaigā pa Ogri aicinām ņemt līdzi TERMOSU vai TERMOKRŪZI. Siltu dzērienu ir iespējams iegādāties vairākās Ogres kafejnīcās

Meklējot svētku sajūtu un priecājoties par izrotāto pilsētu, ir būtiski ievērot valstī noteiktās drošības prasības, tai skaitā distances ievērošanu un sejas un deguna aizsargmasku lietošanu.
 
Epidemioloģisko drošības pasākumu ievērošana ir katra cilvēka paša atbildība, un pašvaldība aicina tos stingri ievērot.