Ogre
-1 oC

Trešdiena, 3. marts

Šodien vārda dienu svin
Tālavs, Tālis, Marts

Jaunumi

Bijušo Ogres Tautas namu atsavinās operetes teātra izveidei

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 25. februārī pieņemts lēmums par bijušā Ogres Tautas nama ēkas Rīgas ielā 15, Ogrē, atsavināšanu sabiedrības vajadzībām ar mērķi rekonstruēt šo ēku Operetes un muzikālā teātra izveidošanai.

Publicēts: 2021/02/26

Ogres novadā pieejams bezmaksas audiogids

Jau vairāk kā gadu mobilajā aplikācijā „Ogres novadieks” pieejams BEZMAKSAS audiogids ar 88 stāstiem par Ogres novada interesantākajām vietām, vēsturiskajiem notikumiem un personībām. Audiogida stāstus ierunājis Nacionālā teātra aktieris Jēkabs Reinis. Drīzumā Ogres audiogids tiks papildināts ar 44 jauniem stāstiem.

Publicēts: 2021/02/19

Ogrē turpinās gājēju tilta būvniecība

Sniegs uz sals netraucē veikt gājēju tilta būvdarbus – tie sekmīgi turpinās, tilts jau ir ieguvis konkrētas aprises, un nevienam vairs nav šaubu, ka pavisam drīz jaunā būve savienos abus Ogres upes krastus teritorijā starp Jāņa Čakstes prospektu un Ogres ielu.

Publicēts: 2021/02/18

Lokveida gājēju tilts pāri Ogres upei mirdz Igaunijas karoga krāsās

24. februārī, atzīmējot Igaunijas Republikas neatkarības pasludināšanas dienu, lokveida gājēju tilts pār Ogres upi tērpsies zilās, melnās un baltās krāsas toņos.

Publicēts: 2021/02/17

Ogre kandidēs uz Eiropas kultūras galvaspilsētas titulu

Ogres novada pašvaldības Kultūras konsultatīvā komisija šī gada 8. februārī attālinātajā sanāksmē nolēma pieteikt Ogri “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” titulam.

Publicēts: 2021/02/11

Līdz 14.februārim pagarināts svētku rotājumu laiks Ogrē

Lai ilgāk saglabātu svētku noskaņu un ienestu gaišumu arī ikdienā, Ogres pilsēta skaistajā svētku rotā būs tērpusies līdz pat 14.februārim.

Publicēts: 2021/01/27