Ogre
0 oC

Trešdiena, 8. februāris

Šodien vārda dienu svin
Aldona

Jaunumi

Ziemas prieki Ogres apkārtnē

Neskatoties uz mainīgajiem laikapstākļiem, arī šobrīd Ogres apkārtnē var baudīt ziemas priekus, atpūšoties, izklaidējoties un sportojot svaigā gaisā. Ogres novada Tūrisma informācijas centrs apkopojis idejas ziemas prieku baudīšanai Ogrē un tuvākajā apkārtnē.

Publicēts: 2023/02/01

Distanču slēpošanas trase Ogres Zilajos kalnos atkal darbojas

Pēc atkušņa un tam sekojošās snigšanas no jauna sagatavota distanču slēpošanas trase Ogres Zilajos kalnos. Sniegs ir pietiekoši. Trases kvalitāte ir laba, taču nav vienāda visā garumā. Aktuālajai informācijai par trases stāvokli aicinām sekot līdzi Zilo kalnu Facebook lapā. Trase gaida gan pieredzējušus slēpotājus, gan iesācējus. 10 km garā trase ir apgaismota līdz plkst. 22 visā garumā no Ogres līdz pat Ikšķilei. 

Publicēts: 2023/01/20

Piedāvājums skolēniem - "Ar vilcienu uz Enerģētikas muzeju Ķegumā!"

Atbalstot izglītību un zinātkāri, AS "Latvenergo" un AS "Pasažieru vilciens" pēc divu gadu pārtraukuma turpina sadarbības projektu "Ar vilcienu uz Enerģētikas muzeju Ķegumā!".  Līdz šī mācību gada beigām AS "Pasažieru vilciens" nodrošina 50% atlaidi pilnas cenas vilciena biļetēm vienā virzienā vai divos virzienos no jebkuras dzelzceļa stacijas uz Ķegumu (vilciena pietura "Ķegums") un atpakaļ izglītības iestāžu audzēkņu grupām (skolēniem, studentiem) un pavadošajām personām (skolotājiem, pasniedzējiem un citām grupu pavadošajām personām), lai apmeklētu Enerģētikas muzeju.

Publicēts: 2023/01/12

Noslēgusies akcija “Egļu stāsts”

No 7. decembra līdz 8. janvārim Ogres novadā norisinājās akcija “Egļu stāsts”, kuras ietvaros pārstāvji no izglītības iestādēm, amatiermākslas kolektīviem, biedrībām, pašvaldības iestādēm un uzņēmumiem izrotāja  47 svētku eglītes visā Ogres novada teritorijā.

Publicēts: 2023/01/11

Ogres novadā īstenoti iedzīvotāju projekti tūrisma objektu labiekārtošanai

Šī gada janvārī Ogres novada pašvaldība visā jaunizveidotā novada teritorijā izsludināja projektu konkursu “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā”, kas dod iespēju iedzīvotājiem īstenot projektus dažādās ar dzīves vides kvalitātes uzlabošanu saistītās sfērās. Konkursā tika apstiprināti 48 projekti, piešķirot to iesniedzējiem – nereģistrētām iedzīvotāju grupām un nevalstiskajām organizācijām – pašvaldības finansējumu šo projektu īstenošanai. Daļa no projektiem saistīta ar tūrisma objektu labiekārtošanu un infrastruktūras izveidi.

Publicēts: 2022/12/27

Iepazīsti "Egļu stāstu" Ogres novadā!

Pirms četriem gadiem Ogrē pirmo reizi tika īstenota ideja par gatavošanos Ziemassvētkiem, kuras galvenie svētku sajūtu veidotāji ir iedzīvotāji, nevalstiskās organizācijas un uzņēmēji. Šogad akcijas "Egļu stāsts" ietvaros visā Ogres novada teritorijā izrotātas vairāk kā 40 svētku eglītes. Tās izdaiļojuši pārstāvji no izglītības iestādēm, amatiermākslas kolektīviem, biedrībām, pašvaldības iestādēm un uzņēmumiem. Izrotātās eglītes Ogres novada iedzīvotājus un viesus priecēs līdz 8. janvārim.

Publicēts: 2022/12/08