Ogre
5 oC

Pirmdiena, 18. oktobris

Šodien vārda dienu svin
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Jaunumi

Nomarķēts zaļā ceļa posms “Rīga-Ērgļi”

Šajā rudenī noslēdzies projekts “Greenways Riga–Pskov”, kura ietvaros ir izstrādāts un nomarķēts 98 km garais zaļais ceļš “Rīga-Ērgļi”. Maršruts ved pa kādreizējo dzelzceļa līniju, kas ir piemērota velobraucējiem, pārgājienu mīļotājiem, zirgu izjādēm un ziemā - slēpotājiem. Maršruta segums lielākoties ir grants vai meža ceļš un dabā ir marķēts ar kilometru atzīmēm un norādes zīmēm uz tuvākajiem objektiem.

Publicēts: 2021/10/16

Septiņas idejas skolēnu brīvlaikam svaigā gaisā

Tuvojoties skolēnu brīvlaikam, Ogres novada Tūrisma informācijas centrs apkopojis septiņas idejas, ko darīt brīvlaikā svaigā gaisā. Aicinām doties ārā un vērot Latvijas dabas daudzveidību un Ogres vēsturiskā centra arhitektūru. Septiņas idejas - katrai brīvlaika dienai pa vienai.

Publicēts: 2021/10/14

Ogres novada Tūrisma informācijas centrs klātienē apkalpos tikai ar Covid-19 sertifikātu

Ārkārtējās situācijas laikā Ogres novada Tūrisma informācijas centrā no 2021.gada 13. oktobra klientus klātienē apkalpos tikai pēc iepriekšēja pieraksta, uzrādot derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai Covid-19 testēšanas sertifikātu, kas nav vecāks par 72 stundām. 

Publicēts: 2021/10/13

Ogres novadā tapuši 44 jauni audiogida stāsti

Ogres novada Tūrisma informācijas centrs (TIC) papildinājis audiogida stāstu krājumu ar 44 jauniem stāstiem, kas pieejami bezmaksas mobilajā aplikācijā “Ogres novadnieks”. Ikviens viedierīces īpašnieks var doties izzinošā ceļojumā pa Ogres novadu, ņemot līdzi personīgo gidu savā tālrunī.

Publicēts: 2021/10/11

Eksperts no Dānijas izvērtē velosatiksmes infrastruktūras attīstības iespējas novadā

No 4. līdz 6. oktobrim Ogrē viesojās arhitekts, pilsētplānotājs, ilgtspējīgas mobilitātes eksperts Lase Šelde no Dānijas, kurš trīs dienu garumā iepazina Ogres apkārtni, lai novērtētu esošo veloinfrastruktūras tīklu un piedāvātu jaunus risinājumus šīs infrastruktūras uzlabošanai.

Publicēts: 2021/10/08

Veiksmīgi aizvadītas "Mājas kafejnīcu dienas" Ogres novadā

2021. gada 2. un 3. oktobrī Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Zied zeme” sadarbībā ar lauku tūrisma asociāciju “Lauku ceļotājs”, Ogres novada Tūrisma informācijas centru un 15 māju saimniekiem īstenoja “Mājas kafejnīcu dienas” Ogres novadā!

Publicēts: 2021/10/05