Ogre
20 oC

Ceturtdiena, 30. jūnijs

Šodien vārda dienu svin
Tālivaldis, Mareks

Jaunumi

V. Purvīša 150 gadu jubilejas izstādes Ogrē

Kopš 2. jūnija Latvijā kursē vilciens un autobusi, kas dekorēti ar V. Purvīša gleznu motīviem, savukārt Ogrē pašlaik apskatāmas vairākas izstādes par godu V. Purvīša 150. jubilejai:

Publicēts: 2022/06/11

Tūrisma informācijas tirgus nākamgad norisināsies Ogrē

Aizvadītajās brīvdienās Ogres novada Tūrisma informācijas centrs (TIC) pārstāvēja novada piedāvājumu VII Tūrisma informācijas tirgū, kas norisinājās Kurzemes sirdī - Kuldīgā. Ogres novada tūrisma informācijas stendā varēja ne tikai iegūt informāciju par atpūtas iespējām, bet arī „apceļot” Ogres novadu ar virtuālo briļļu palīdzību.

Publicēts: 2022/06/10

Ogres muzejā pieejams audiogids

Ogres muzeja apmeklējums tagad kļuvis vēl ērtāks un aizraujošāks – pastāvīgā ekspozīcija „Pietura Ogre” tagad apskatāma arī ar audiogidu.

Publicēts: 2022/06/09

Ogres bibliotēkas kafijas namiņā apskatāma foto izstāde

Ogrēniešiem un pilsētas viesiem jūnijā un jūlijā ir pieejama jauna vieta, kurā skatīt fotogrāfiju. Kafijas namiņā blakus Ogres Centrālajai bibliotēkai tagad iespējams ne tikai automātā iegādāties kafiju un uzkodas, bet arī apskatīt vietējo fotogrāfu darbus. Izstāde “Ogre – lai skan!” tapusi pirms gada foto projektā “Foto sestdiena Ogrē”.

Publicēts: 2022/06/08

Vasaras saulgrieži Ogres novadā

Jāņu nedēļā Ogres novadā norisināsies dažādi pasākumi, gaidot vasaras Saulgriežus. Svētku laikā Līgo ugunskuri degs visās novada pilsētās un pagastos, notiks tirdziņi, koncerti, teātra izrādes, kino seansi, zaļumballes, būs iespēja piedzīvot dažādus Saulgriežu rituālus, lasīt Jāņu zāles un piedzīvot daudzus citus svētku mirkļus.

Publicēts: 2022/06/07

RTU studenti prezentē savu redzējumu Lielvārdes parka attīstībai

2. jūnijā Ogres novada pašvaldības pārstāvji viesojās Rīgas Tehnikās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātē, lai uzklausītu studentu izstrādātos priekšlikumus Lielvārdes parka attīstībai. Jau ziņots, ka pašvaldība plāno attīstīt parka teritoriju, veidojot to, kā modernu, ērtu un mūsdienīgu tūrisma objektu, vienlaikus izceļot parka dabas un kultūrvēsturiskās vērtības.

Publicēts: 2022/06/03