Ogre
7 oC

Svētdiena, 2. oktobris

Šodien vārda dienu svin
Skaidris, Ilma

Jaunumi

Rudens sezona Vilhelma Purvīša muzejā

Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” aicina baudīt zelta rudeni Vilhelma Purvīša mājas-muzeja teritorijā, Ogres novada, Taurupes pagasta “Vecjaužos”.

Publicēts: 2022/09/29

Ogres muzejā - Ritas Brokas personālizstāde

Ogres Vēstures un mākslas muzejā no 30. septembra skatāma mākslinieces Ritas Brokas personālizstāde „Kur, māmiņa, tu sēdēji?”.

Publicēts: 2022/09/27

Noslēgušies Andreja Pumpura pieminekļa atjaunošanas darbi Birzgalē

Andrejs Pumpurs (1841–1902) ir viens no izcilākajiem 19. gadsimta latviešu tautiskā romantisma dzejniekiem, kurš, iedvesmojoties no tautasdziesmām, teikām un pasakām, radīja tautas eposu “Lāčplēsis”, kas tulkots 12 valodās un tā galvenais varonis kļuvis par nācijas varonības simbolu. Šogad, 22. septembrī, dzejniekam aprit 181 gads.

Publicēts: 2022/09/22

Dodies izaicinošā pārgājienā pa Krapes apkārtni!

Sestdien, 24. septembrī Ogres novada Tūrisma informācijas centrs organizē izaicinošo pārgājienu par godu Pasaules Tūrisma dienai. Pārgājiens norisināsies pa Krapes un Lēdmanes muižas apkārtni. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja izzināt aktīvā tūrisma knifus un iegūt nepieciešamās prasmes pārgājienam mežainā apvidū.

Publicēts: 2022/09/09

Vēl gandrīz mēnesi turpinās velopiedzīvojums “EXIT RĪGA ripo”

Kad saule tik ļoti vairs nekarsē, uzmin pedāli un sasildies, apceļojot Pierīgu ar vilcienu un velosipēdu! Tūrisma reģions "ExitRīga" izveidojis alternatīvo Rīgas veloapvedceļu 270 kilometru garumā, kas krusto visas dzelzceļa līnijas, kur vien dodas AS “Pasažieru vilciens”. Tas nozīmē, ka, lai apceļotu Pierīgu Tev nav nepieciešams spēkrats, vien telefons, ceļotkāre, divritenis un vilciena biļete. 

Publicēts: 2022/09/07

Ogrē norisināsies pirmā Latvijas dabas tūrisma konference

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Latvijas Dabas tūrisma asociāciju un Ogres novada pašvaldību organizē pirmo Latvijas Dabas tūrisma konferenci. Pasākums norisināsies 2022. gada 14. septembrī Ogres Centrālajā bibliotēkā. Konferences laikā plānots pievērst uzmanību  izaicinājumiem saistībā ar dabas tūrisma attīstības jautājumiem, kā arī problemātikai par to, kā sabalansēt vides aizsardzības prasības ar jaunu dabas tūrisma produktu veidošanu. 

Publicēts: 2022/09/05