Ogre
2 oC

Ceturtdiena, 27. janvāris

Šodien vārda dienu svin
Ildze, Ilze, Izolde

Jaunumi

Ziemas prieki Ogres apkārtnē

Arī šogad Latvijā varam priecāties par sniegu un salu, kas paver lieliskas iespējas baudīt ziemas priekus, atpūšoties, izklaidējoties un sportojot svaigā gaisā. Ogres novada Tūrisma informācijas centrs apkopojis informāciju par ziemas prieku baudīšanas iespējām Ogrē un tuvākajā apkārtnē.

Publicēts: 2022/01/24

Distanču slēpošanas trase Ogres Zilajos kalnos ir gatava uzņemt slēpotājus

Distanču slēpošanas trasē Ogres Zilajos kalnos sniegs ir pietiekoši. Trase sagatavota un gaida gan pieredzējušus slēpotājus, gan iesācējus. Tās kvalitāte ir laba, taču nav vienāda visā trases garumā. (Aktuālajai informācijai par trases stāvokli aicinām sekot līdzi Facebook lapā.) Trase ir apgaismota līdz plkst. 22 visā garumā no Ogres līdz pat Ikšķilei. 

Publicēts: 2022/01/21

Tūrisma plānošanas un attīstības nodaļas vadītāja Elīna Baltiņa atskatās uz paveikto pagājušajā gadā

Pagājušajā gadā diemžēl nepiepildījās cerība par Covid-19 izsīkšanu Latvijā. Vairākus mēnešus bija stingri ierobežojumi, tika ieviesta pat mājsēde, kā rezultātā nopietni tika ietekmēta arī tāda nozare kā tūrisms. Kāds aizvadītais gads bijis tūrisma nozarei Ogres novadā sarunā ar Ogres novada Tūrisma plānošanas un attīstības nodaļas vadītāju Elīnu Baltiņu.

Publicēts: 2022/01/18

Ogrē uzsākta jauna vides dizaina objekta būvniecība – top bāka uz mola

Šonedēļ uz jaunā aizsargmola (straumvirzes) pie Ogres upes ietekas Daugavā ir uzsākti jauna vides dizaina objekta būvniecības darbi ar mērķi attīstīt aizsargmola rekreācijas teritoriju, izveidojot torņveida dizaina objektu – bāku uz mola.

Publicēts: 2022/01/12

Uz Ogres ūdenstorņa iemirdzas “Bētlemes zvaigzne”

Ogre 6. janvārī atklājusi “Bētlemes zvaigzni” neparastā vietā. Grandiozā dekorācija atrodas uz teju deviņus stāvus augsta ūdenstorņa. December Design dizainera Kristapa Štobja radītais gaismas objekts ir šogad lielākā vienapjoma Ziemassvētku vides dizaina konstrukcija Baltijas valstīs.

Publicēts: 2022/01/07

Nobalso par skaistāko eglīti!

6. janvārī, Zvaigznes dienā parasti noņem Ziemassvētku rotājumus un eglītes, taču Ogres novadā “Egļu stāsts” turpinās. Ogres novada iedzīvotāji, iestādes un uzņēmumi dažādās vietās pilsētās un visa novada teritorijā ir izdekorējuši vairāk kā 80 egles. Visas egles atzīmētas kartē, kas atrodama mājaslapā www.visitogre.  

Publicēts: 2022/01/05