Ogre
18 oC

Pirmdiena, 10. maijs

Šodien vārda dienu svin
Maija, Paija

Jaunumi

Kafejnīcu terases Ogrē uzsāk darbu

Līdz ar dienu, kad stājas spēkā lēmums atļaut apkalpot klientus terasēs, Ogres novada Tūrisma informācijas centrs ir apkopojis informāciju par ēdināšanas iestādēm, kas piedāvā iespēju baudīt maltīti ārā, pie galda. Lielākā daļa Ogres kafejnīcu turpina izsniegt maltīti līdziņemšanai, kā arī veic ēdiena piegādes.

Publicēts: 2021/05/07

Ogrē atklāj jauno gājēju tiltu

Latvijas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienā tika atklāts jaunais gājēju tilts pāri Ogres upei. Tas atrodas teritorijā starp Jāņa Čakstes prospektu un Ogres ielu. Tilta garums ir 120 metri un platums 1,5 metri, to veido 3 laiduma tērauda konstrukcijas. Līdztekus tilta būvdarbiem veikti arī Ogres upes krastu labiekārtošanas pasākumi.

Publicēts: 2021/05/05

Idejas maija brīvdienām Ogrē

Sākoties aktīvajai tūrisma sezonai, Ogres novada Tūrisma informācijas centrs apkopojis idejas aktīvām brīvdienām Ogres apkārtnē. Maija brīvdienas ir kā radītas tam, lai dotos pastaigā pa pilsētu, sarīkotu pikniku brīvā dabā un dotos aizraujošā pārgājienā, velo vai laivu braucienā.

Publicēts: 2021/04/30

Ogrē top velotrase

Pagājušajā nedēļā tika uzsākti velotrases būvniecības darbi Jāņa Čakstes prospektā 1. Būvdarbu rezultātā ogrēnieši un pilsētas viesi iegūs asfaltētu velotrasi, kas būs paredzēta bērniem, pieaugušajiem, kā arī pieredzējušiem sporta profesionāļiem.

Publicēts: 2021/04/27

Ūdenstorni Ogrē pārveidos par kāpšanas sienu

Ūdenstornis, kas atrodas kalnā aiz Ogres novada pašvaldības, jau ilgstoši stāv neizmantots, savulaik pat bija plānots to demontēt, taču pašlaik ir iecere izmantot to kāpšanas sienas izveidei. Tas dos iespēju praktiski un lietderīgi izmantot esošo objektu.

Publicēts: 2021/04/21

Ogres vecupes pludmalē plānots izveidot SUP dēļu nomas punktu un ūdens šķēršļu parku

Ogres novada pašvaldības dome pieņēmusi lēmumu nodot sociālajam uzņēmumam SIA “Kustības brīvība” bezatlīdzības lietošanā Ogres novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma “Ogres vecupe” daļu 40 m2 platībā uz pieciem gadiem.

Publicēts: 2021/04/16