Ogre
-1 oC

Sestdiena, 26. novembris

Šodien vārda dienu svin
Sebastians, Konrāds, Sebastijans

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Ogre - krāšņi izgaismota

Turpinot pēdējo gadu laikā ieviesto pieeju Ziemassvētku dekorēšanā Ogres centrā koki izdekorēti ar gaismas virtenēm, aptinot tās ap koku stumbriem un zariem; ir izvietotas gaismas bumbas liepu galotnēs Brīvības ielas gājēju posmā. Gaismas virtenes koku zaros ar katru gadu tiecas aizvien augstāk un augstāk. Ielu apgaismojuma stabos izvietotas siltos toņos veidotas saulītes un pārsliņas. Šogad ir arī jauni elementi Ziemassvētku rotā – eņģeļi katras kristīgās draudzes tuvumā visā Ogres novadā. Gaismas objekts - kariete, veidots no 60000 lampiņām, kas savītas 1 km garumā, novietots Ogrē, Mālkalnes prospektā.
Pilsētas centrā – skvērā iepretim Ogres novada pašvaldības ēkai – arī šogad iedzīvotāju un pilsētas viesu uzmanību piesaistīs Kristus dzimšanas ainiņa.
Ziemassvētku galvenais simbols ir eglīte, un šogad viena egle ir izvietota pilsētas centrālajā skvērā, otra – Mālkalnes prospektā, trešā – Kartonfabrikas rajonā, kur svētku noskaņu palīdzēs radīt arī Ziemassvētku vecītis kamanās.
Izrotātas ir mazākas egles vairākās vietās pilsētā, kā arī vairākas dabīgi augošās egles.
Ziemassvētku rotājumi Ogrē būs apskatāmi līdz pat janvāra beigām, tāpēc aicinām nesteigties un izvēlēties pastaigai pa Ogri laiku, kad mazāk cilvēku - darba dienas vakarus vai varbūt pat naktis.
Lejuplādēt karti!
Mierīgu un skaistu Ziemassvētku gaidīšanas laiku!
 
 Foto: Egle Ogrē. A.Kursišs
Sīkāka informācija: www.ogresnovads.lv