Ogre
7 oC

Svētdiena, 2. oktobris

Šodien vārda dienu svin
Skaidris, Ilma

Liepu Laipas

Adrese "Meimuri'', Tīnūžu pagasts, Ogres novads
Tālrunis +371 26555876
E-pasts kaspars.silkalns@inbox.lv
Piezīmes

Prom no pilsētas kņadas un lielceļu putekļiem Mazās Juglas krastos jūs sagaida omulīgs un viesmīlīgs atpūtas nams – „Liepu laipas”. Te ir radītas visas iespējas saturīgi pavadīt brīvos brīžus dienu steidzīgajā ritumā un izbaudīt ģimenes svinības savu tuvinieku un draugu pulkā.
Šo namu esam radījuši ar patiesu dzimtenes sajūtu sirdī - no pamatu akmeņa līdz augstākajai jumta korei, lai saviem viesiem piedāvātu unikālu un patīkami pārsteidzošu atpūtu!
Mūsu vērtība ir Latvija gan pirms 100 gadiem, gan šodien, gan pēc 100 gadiem, kā materiālajā, tā arī sakrālajā pasaulē.
No materiālās pasaules esam ņēmuši jau gadusimtiem pārbaudītās un sevi apliecinājušās vērtības - sarkanā māla ķieģeļus, kuri iegādāti no teju vai visas Latvijas ārēm, gadsimtiem zināmu un pārbaudītu kokmateriālu konstrucijas un apdares darbiem neatkārtojamās apses koka plēstās lubiņas - mūsu miera ostas jumtam.
Jau izsenis liepa ir zināma kā sievietes sakrālais simbols. Jau no bērna dzimšanas mūsu senči kāra šūpuli liepas zarā, kur mazulim pieaugt ar mātes - sievišķās enerģijas klātbūtni, smaržu, krāsām un vibrācijām. Liepa ir Māras koks Latvijai, kas ietver sevī visas tās kvalitātes, kuras sievietei ir Dieva dotas, lai viņa spētu tās iznest cauri dzīvei un nodot tālāk savas dzimtas sievietēm – meitām, mazmeitām, mazmazmeitām. Laipa simbolizē zemes savienošanos ar Visumu.
„Liepu laipas” – vieta, kur Māte Zeme satiekas ar Visumu; vieta, kur dzimst jaunas ģimenes, jauni sapņi un tiek godātas senču tradīcijas.