Ogre
-6 oC

Trešdiena, 6. decembris

Šodien vārda dienu svin
Niklāvs, Niks, Nikolajs

Autofotoorientēšanās brauciens "Baldone-Aizkraukle"

25.novembrī notiks autofotoorientēšanās brauciens "Baldone-Aizkraukle"

Iepazīsti Daugavas kreiso krastu no Baldones līdz Aizkrauklei 6,5 stundās! Autofotoorientēšanās brauciena laikā būs iespēja iepazīt šo sēravotiem, purva un meža takām, kā arī dažādiem vēstures lieciniekiem - akmeņiem, būvēm un pieminekļiem bagāto reģionu.

Vai zināji, ka Daugava senāk kā robežjosla atdalīja Kurzemes - Zemgales hercogistes teritorijas no zviedru pārvaldītās Vidzemes?!

Maršruts ievedīs arī Vecumniekos un Jaunjelgavā, kuru senos laikos tautā mīļi sauca par Jelgaviņu, lai orientējoties ielās, neparastā veidā iepazītu šīs, iespējams, mazāk zināmās apdzīvotās Latvijas vietas.

Materiālu saņemšana un individuālie brauciena sākuma laiki no 08:00 - 10:00. Šajā laika posmā varēs ierasties jebkurā sev ērtākā laikā. Finišs pēc 6,5 stundām - jebkurā komandas brīvi izvēlētā vietā. Materiālu saņemšanas un individuālo startu vieta - DUS "Astarte Nafta" Ķegumā.

Viss, kas nepieciešams braucienam: vieglais automobilis, vismaz divu cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts vai/un viedtālrunis (ar iespēju saņemt un nosūtīt WhatsApp ziņas), ērti apavi, talismans un labs noskaņojums.

Pasākumam tiek piemērota dalības maksa.

Ienāc un reģistrē savu komandu www.brauciens.lv