Ogre
18 oC

Pirmdiena, 17. jūnijs

Šodien vārda dienu svin
Artis, Artūrs

Ogres novads rotāts valsts svētku noskaņās

Ogres pilsētas skvērs - lietussargu aleja. Foto: V.StāvusisLīdz ar novembra atnākšanu Ogres novada iedzīvotājus un viesus atkal priecē skaisti rotājumi valsts svētku noskaņās. 

Ogre ir izrotāta ar valsts karogiem, pilsētas centrālajā  skvērā izveidota sarkanu un baltu lietussargu aleja, kā arī Latvijas karoga krāsās ir izgaismoti abi gājēju tilti pār Ogres upi. Abi tilti un lietussargu aleja iemirdzas līdz ar pilsētas apgaismojuma ieslēgšanos, aptuveni plkst. 17, taču skaistas pastaigas izvērtīsies gan dienas gaišajā, gan tumšajā laikā.

Ogres novada Tūrisma informācijas centrs ir sagatavojis karti ar vairākiem maršrutiem un atzīmētām vietām, kur apskatāmi valsts svētku rotājumi pilsētā. Interesenti var izvēlēties sev piemērotāko maršrutu: 1,8 km garo mazo loku vai aizstaigāt līdz jaunajam trošu tiltam un molam, kopā veicot 7,5 km garu maršrutu

Valsts svētku rotājumi Ogrē apskatāmi līdz 22.novembrim, kad tos pakāpeniski nomainīs Ziemassvētku rotājumi.

Valsts svētku maršruts pa Ogri pieejams šeit!

Savukārt Ogres novada pilsētās un pagastos svētku noskaņu rada Latvijas karogi gar ceļiem, sarkanbaltsarkanās krāsās izrotātie kultūras nami un iestādes, kā arī iedegtās svecīšu liesmiņas 11. un 18. novembra vakarā parkos un piemiņas vietās.

Ogre rotāta valsts svētkiem   Arkveida gājēju tilts Ogrē Latvijas karoga krāsās Foto: V.Stāvusis

Sarkanbaltsarkano lietussargu aleja Ogrē. Foto: E.Sparāns   Lietussargu aleja Ogre.