Ogre
6 oC

Pirmdiena, 18. oktobris

Šodien vārda dienu svin
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Pasaules Tūrisma dienā norisināsies 163. velomaršruta atklāšanas brauciens

Velomaršruta 163. atklāšanas brauciensOgres novada Tūrisma informācijas centrs aicina svinēt Pasaules Tūrisma dienu, piedaloties velomaršruta nr. 163 “Ogres ielejas aplis” atklāšanas braucienā. Pirmdien, 27. septembrī, plkst. 10 tiks atklāts jaunais trošu tilts Ogresmuižā, no kurienes sāksies 35 km garais velobrauciens.

Brauciena laikā būs iespēja izbaudīt dabas parka “Ogres ieleja” burvīgās ainavas, uzkāpt Meņģeles skatu tornī un atvilkt elpu “Dullās Daukas birzī”, kā arī novērtēt jaunos infrastruktūras objektus – trošu tiltu un skatu platformu netālu no Ogresmuižas. Velobrauciena sākums – pie jaunā trošu tilta. Koordinātas - šeit.

Lai piedalītos velobraucienā, līdz 19. septembrim lūdzam sūtīt pieteikumu (dalībnieku vārdu, uzvārdu, kontakttālruņa nr.) uz e-pastu info@visitogre.lv. Dalībnieku skaits ierobežots!

Dalība velobraucienā - bez maksas, taču par nokļūšanu Ogresmuižā un velosipēdu jāparūpējas pašiem. Aicinām ģērbties atbilstoši laikapstākļiem un aktivitātei. Lūgums ņemt vērā, ka velomaršruts ved ne tikai pa asfaltētiem, bet arī pa šķembotiem un meža ceļiem! Aicinām ņemt līdzi arī ūdeni vai siltu dzērienu. Brauciena laikā paredzēta neliela uzkodu pauze, bet finišā velobrauciena dalībniekus gaidīs silta zupa.

Ja nav iespējas piedalīties šajā braucienā, aicinām izbraukt jauno velomaršrutu “Ogres ielejas aplis” jebkurā sev ērtā laikā. Maršruts ir marķēts abos virzienos ar zilajām velomaršruta zīmēm nr. 163. Velomaršruta karte drīzumā būs pieejama – www.visitogre.lv sadaļā “Maršruti un kartes”.

Ekskursija notiks pēc Latvijā spēkā esošajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem. Velobrauciena laikā iespējama dalībnieku fotografēšana un filmēšana, iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja
Ogres novada Tūrisma informācijas centrs
Brīvības iela 18, Ogre
Tālr.: +371 65071883; 29491685
info@visitogre.lv
www.visitogre.lv