Ogre
7 oC

Sestdiena, 2. marts

Šodien vārda dienu svin
Luīze, Laila, Lavīze

Ogres novadā pieejams bezmaksas audiogids

Jau vairāk kā gadu mobilajā aplikācijā „Ogres novadieks” pieejams BEZMAKSAS audiogids ar 88 stāstiem par Ogres novada interesantākajām vietām, vēsturiskajiem notikumiem un personībām. Audiogida stāstus ierunājis Nacionālā teātra aktieris Jēkabs Reinis. Drīzumā Ogres audiogids tiks papildināts ar 44 jauniem stāstiem.

Bezmaksas audiogidu meklējiet mobilās aplikācijas sadaļā "Tūrisms", kur iespējams iegūt informāciju par apskates objektiem, baznīcām, kultūrvēstures pieminekļiem, aktīvās atpūtas iespējām un radošajām darbnīcām Ogres novadā. Dažiem no kultūrvēsturiskajiem objektiem pievienotas arī vēsturiskās fotogrāfijas.

Atlasiet interesējošās objektu kategorijas vai meklējiet tuvākos objektus pēc atrašanās vietas un izvēlieties attiecīgo objektu. Spiežot uz ikonas „Audio Gids”, būs iespēja noklausīties vēsturiski precīzu un aizraujošu informāciju par objektiem audio formātā.

Apskati un izdrukā karti ar audiogida objektiem! 

Audiogida stāsti pieejami gan latviešu, gan angļu valodā. 

Mobilā aplikācija „Ogres novadnieks” sniedz iespēju ne tikai noklausīties stāstus par tūrisma objektiem, tajā iespējams arī izvēlēties velotūrisma vai kājāmgājēju maršrutus pa pilsētu un Ogres novadu, kā arī kartē ieraudzīt un iepazīt tuvākos objektus. Lejuplādējiet mobilo aplikāciju un dodieties iepazīt burvīgo un daudzveidīgo Ogres novadu!


 

Lai klausītos stāstus:

  1. lejuplādē mobilo aplikāciju "Ogres novadnieks" lietotņu veikalos:       
  2. atver  sadaļu "Tūrisms",
  3. izvēlies objektu pēc numura sarakstā vai atrašanās vietas kartē,
  4. spied uz "Audio gids".

    Pamācība, kā lietot Ogres audiogidu. Kā lietot Ogres audiogidu Ogres audiogids - mobilajā aplikācijā