Ogre
20 oC

Pirmdiena, 22. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Marija, Marika, Marina

"Lūšu drava"

Adrese “Stropēni”, Lielvārdes pagasts, Ogres novads
Tālrunis +371 26353518
E-pasts bites@lusudrava.lv
WWW www.lusudrava.lv
Apraksts

"Lūšu Dravā" jeb Lielvārdes pagasta “Stropēnos” biškopības arods tiek piekopts vairākās paaudzēs jau gandrīz 50 gadus. Lūšu ģimene rūpējas par savu pusotra miljona bišu ganāmpulku un no ievāktā medus veido dažādus neierastus produktus un maisījumus.

"Lūšu Drava" saviem apmeklētājiem piedāvā praktisko medus nodarbību, vaska sveču darbnīcu, medus produktu degustāciju ar stāstījumu par biškopja arodu, bites dzīves ciklu un tās nozīmīgumu pasaules uzbūvē. Viesošanās "Lūšu Dravā" iespējama tikai ar iepriekšēju pieteikšanos.
 

Dzīves svinētājiem pieejama liela, omulīgā nojume visdažādāko pasākumu un svinību organizēšanai. Bērniem pieejamas arī dažādas āra aktivitātes – dažādas šūpoles, kāpjamtrepes, slidkalniņi un nobrauciena trose. Nojumē var organizēt arī kādu semināru vai apmācības, jo ir pieejams jaudīgs projektors ar ekrānu, kā arī apskaņošanas sistēma.

Nelielām ģimenes un draugu kompānijām pieejama iespēja izkarsēties, nopērties un mierīgi pavadīt laiku mucveida pirtiņā!
Pirtiņai ir neliela atpūtas telpa ar soliem un galdiņu.

Tiem, kas vēlas izkustēties, ir iespēja iemēģināt roku disku golfa spēlē “Lūšu Takas laukumā ar 9 groziem. Iesācējiem tā ir jauka pastaiga mežā, vienlaikus piedaloties interesantā un azartiskā spēlē.