Ogre
22 oC

Otrdiena, 16. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Hermīne, Estere

Laivu noma "2airi"

Adrese Ogresgala pagasts, Ogres novads
Tālrunis +371 22066443
E-pasts info@2airi.lv
WWW www.2airi.lv
Apraksts

Nodrošinātas pilna spektra laivošanas iespējas – gan jaunas, drošas laivas ar visu nepieciešamo aprīkojumu, gan transports uz izvēlētā maršruta sākumu un, protams, padomi labākai atpūtai - gan draugu kompānijai, gan korporatīviem pasākumiem.

Ar 1 par maz.
Jāņem 2!
2 airi.


    SIA "2 airi" 2021.gadā īstenojuši projektu „Ūdenstūrisma inventāra nomas pakalpojumu dažādošana un attīstība Ogres novadā”. Tā ietvaros tika iegādātas kanoe laivas, kuru sēdvietas ir aprīkotas ar ērtām atzveltnēm. Šīs laivas būs īpaši piemērotas cilvēkiem ar muguras problēmām, kā arī visiem tiem, kas mīl komfortu arī atrodoties uz ūdens. Tāpat projekta ietvaros tika atjaunots inventārs un iegādāti divvietīgi un vienvietīgi tūrisma kajaki un papildināts laivošanas inventārs ar jaunām glābšanas vestēm, airiem un sauso mantu maisiem. Kā jauninājums laivu nomas piedāvātajā klāstā no šīs sezonas būs SUP dēļu noma, jo projekta ietvaros ir iegādāti vairāki SUP dēļu komplekti.

     Projektu „Ūdenstūrisma inventāra nomas pakalpojumu dažādošana un attīstība Ogres novadā” līdzfinansējis Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (ELFLA).