Ogre
21 oC

Pirmdiena, 17. jūnijs

Šodien vārda dienu svin
Artis, Artūrs

“EkVidO2” - SIA "Rīgas meži" vides izglītības centrs

Adrese EkVidO2, Tīnūžu pagasts, Ogres novads
Tālrunis +371 29378216, 27829977
E-pasts ekvido@rigasmezi.lv
WWW https://rigasmezi.lv/ekvido
Apraksts

Rīgas meži - EkVidO2 vides izglītības centrs“EkVidO2” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS” ir SIA “Rīgas meži” vides izglītības centra un programmas nosaukums un zīmols. Tas piedāvā tieši skolām praktiskas nodarbības par dabu, to veidojošiem elementiem, likumsakarībām.

Programmas mērķis ir daudzpusīgu zināšanu sniegšana par mežiem, dārziem un parkiem, vienlaikus veicinot saudzīgu attieksmi pret dabas teritorijām, veselīgu dzīvesveidu un saturīgu brīvā laika pavadīšanu dabā.

Par ekskursijām

Ekskursijas notiek “EkVidO2” kompleksā Tīnūžu pagastā, Ogres novadā. Tās ietver stāstus par meža ekosistēmu un dzīvniekiem, valdošajām koku sugām un mežsaimniecību Latvijā.

Ekskursiju laikā var gūt praktiskas iemaņas, darbojoties ar dažādiem mežsaimniecības darba rīkiem. Programmu var papildināt ar pasēdēšanu pie ugunskura un citām aktivitātēm. Ekskursijas ilgums ir no 2 līdz 4 stundām. Piedāvājums dalībnieku grupām tiek pielāgots individuāli, ņemot vērā vecumu un intereses. Labākai materiāla apguvei ekskursijas laikā ir dažādas spēles un interaktīvas aktivitātes. Plašāku informāciju par ekskursiju piedāvājumu lūgums skatīt ŠEIT.

Ekskursijas “Rīgas mežu” speciālistu pavadībā ir maksas pakalpojums. Ar cenrādi ir iespējams iepazīties ŠEIT.

Vides izglītības centra komplekss atrodas Tīnūžu pagastā, Ogres novadā, 5 km no Ogres centra. Tas ir ērti sasniedzams ar autotransportu, autobusu un arī ar kājām. Došanos uz “EkVidO2” var lieliski  papildināt ar pārgājienu no Ogres dzelzceļa stacijas, pa ceļam iepazīstot Ogri.

Par nomu

“EkVidO2” telpas Amatu un Biroja ēkās, kā arī teritoriju ir iespējams nomāt. Mājīgās un labiekārtotās mājas meža vidū ir piemērotas izglītojošu, korporatīvu un privātu pasākumu organizēšanai.

Abās ēkās ir sapulču zāle, virtuve, garderobe, bezvadu internets. Teritorijā ir dīķis, pie tā ir ierīkota arī ugunskura vieta, kur var atpūsties, baudīt pikniku svaigā gaisā vai tikko vārītu zupu. Pieguļošajā mežā ir vairākas pastaigu un izzinošu pārgājienu takas, izveidota koka lapene un soliņi. Te ir iespēja baudīt gleznainos skatus, gūt iedvesmu un atpūsties dabas klusumā.

Teritorija ir nožogota, pieejams auto stāvlaukums.

Amatu māja - Rīgas mežu izglītības centrs