Ogre
17 oC

Otrdiena, 23. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Magda, Magone, Merija

Atrakciju parks "Avārijas brigāde"

Adrese ABpark, Lēdmanes pagasts, Ogres novads
Tālrunis +371 27 336 600
E-pasts info@abpark.lv
WWW www.abpark.lv
Apraksts

Izklaides parks “Avārijas brigāde” - ir lieliska vieta, kur pavadīt laiku aktīvi un radoši visai ģimenei. Gan lielos, gan mazos piedzīvojumu meklētājus aicinām izbaudīt kādu no vairāk kā 30 atrakcijām, lielākajā izklaides parkā Baltijā. Izstaigājot dinozauru taku, varēsiet gan iepazīt, gan nofotografēties pie dažādiem dinozauriem, savukārt, Cālis.lv stāstu taka piedāvā izbaudīt slavenās leļļu mākslinieces Vladlenas darbus.

Aktīvākai atpūtai izdzīvojiet kādu no virtuālās realitātes piedzīvojumiem, piedalieties lāzertaga mačos, izbraukājiet ar elektroautodromu vai velokartiem. Veldzējoties no karstuma, iespējams izklaidēties ERGO piepūšamajā ūdens pasaulē vai ķert vēju Twister, EHR Surf, ķēžu karuselī, 360 grādu svārstā un citos karuseļos.

Atpūtas pauzēs starp izklaidēm ir iespēja iestiprināties, siltie ēdieni, uzkodas un spirdzinoši dzēriemi pieejami vairākās parka kafejnīcās. Par parkā piedzīvotajiem mirkļiem atgādinās "ABpark" suvenīri, kurus var iegādāties atrakciju parka suvenīru veikalā, lai vēl ilgi atgādinātu par parkā piedzīvotajiem mirkļiem.

Ieejas biļetē ir iekļautas visas atrakcijas visas dienas garumā.

Parks atrodas pie autoceļa P80 Tīnūži - Koknese.

Atvērts no 11. maija līdz 6. oktobrim.

facebook.com/abparklv

instagram.com/abparklv

youtube.com/@abparklv

tiktok.com/@abparklv