Ogre
23 oC

Ceturtdiena, 28. septembris

Šodien vārda dienu svin
Sergejs, Svetlana, Lana

​“Comedy Latvia” stand-up komēdija Ogrē

Stand-up komēdika Ogrē“Comedy Latvia” stand-up komēdija NEATŠĶAIDĪTS Ogres Teātra telpā 22. septembrī plkst.19.00. 

Biļešu cenas € 15,00.

Comedy Latvia dodas savā ikgadējā tūrē ar stand-up komēdiju “Neatšķaidīts”! Visi Comedy Latvia pamatsastāva komiķi ir sagatavojuši savu jaunāko materiālu, noslīpējuši to vasaras lokālos un gatavi to stāstīt uz skatuvēm visā Latvijā.

Tūrē dosies Latvijas spilgtākie stand-up scēnas komiķi – Rūdolfs Kugrēns, Jānis Kreičmanis, Kalvis Troska, Aleksandrs Guzenko, Kaspars Žilins un Jack Everitt (ENG). Par veterānu iesildīšanu parūpēsies jaunākais “Comedy Latvia” biedrs Kārlis Strautiņš.

“Šogad vēlamies visu pa vienkāršo, tā teikt – neatšķaidītu. Skatuves ar vienu augsto krēslu un vienu mikrofonu, tikai dažas gaismas, lai redz to, kurš runā, un Latvijas smieklīgākie komiķi – to vari sagaidīt no vakara kopā ar Comedy Latvia.”

Biļetes iegādājamas elektroniskajā biļešu platformā Bezrindas.lv: www.bezrindas.lv/lv/comedy-latvia-neatskaidits-ogre/10844/

Iegādājoties biļeti, skatītāji piekrīt sekojošiem pasākuma noteikumiem:
– Ieeja 16+
– Pasākuma laikā tiks izmantota necenzēta leksika.
– Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts. Apmeklējot pasākumu, jūs neiebilstat, ka uzņemtie audiovizuālie materiāli var tikt izmantoti Comedy Latvia publicitātei.