Ogre
8 oC

Ceturtdiena, 23. septembris

Šodien vārda dienu svin
Vanda, Veneranda, Venija

Spēlfilma "Tizlenes" Ogrē

Filma Tizlenes Ogres kultūras centrā15. septembrī plkst. 19.00 Ogres novada Kultūras centrā uz lielā ekrāna demonstrēs režisores Martas Elīnas Martinsones spēlfilmu TIZLENES.
Trīs 9. klases skolnieces nolemj likt punktu savai tizleņu dzīvei un kļūt par skolas populārākajām meitenēm! Iedvesmojoties no Holivudas filmām, draudzenes nolemj, ka vienīgā izeja ir ierasties izlaidumā ar klases spicākajiem čaļiem. Taču, kad izfantazētie plāni gandrīz izbojā patiesu draudzību, meitenēm nākas saprast, ka izlikšanās par to, kas neesi, nenes nedz laimi, nedz stilīgumu, un dzīvē viss nenotiek kā kino.
Lomās: Asnāte Sofija Rožkalne, Ludmila Karpova, Katrīna Dambeniece, Guna Zariņa, Ģirts Krūmiņš, Imants Strads.
Filmas garums: 1h 41 min
Līdz 12 g.v. – neiesakam
Biļetes: www.bilesuparadize.lv
BIĻEŠU PARADĪZES kasēs un Ogres novada Kultūras centra kasē.
Biļetes cena EUR 4, 3 ar Ogres novadnieka karti vai aplikācijas kodu (tikai kasēs)

Pasākuma norises vietā visiem apmeklētājiem jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

No 12 gadu vecuma jāuzrāda digitālais Covid-19 sertifikāts (QR kods), kas apliecina, ka persona ir vakcinējusies, izslimojusi vai testēta.
Apmeklētājiem no 7 gadu vecuma jālieto sejas un deguna aizsargmaskas. Pasākuma laikā, jāievēro fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošibas noteikumi.
Digitālais Covid-19 sertifikāts un plašāka informācija par to pieejama https://covid19sertifikats.lv/ vai ārstniecības iestādē, kura veica vakcināciju vai Covid-19 testu, jebkurā citā ārstniecības iestādē vai vienotajā valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrā.