Ogre
20 oC

Pirmdiena, 22. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Marija, Marika, Marina

Priedes Glamping

Adrese Priedesmuižas, Birzgales pagasts, Ogres novads
Tālrunis +371 22 336 654
E-pasts info@priedesglamping.lv
WWW https://www.facebook.com/PriedesGlamping
Piezīmes

Ogres novadā, netālu no Ķeguma, divu upju satikšanās vietā, viesus gaida atpūtas vieta “Priedes Glamping”. Vien 50 minūšu brauciena attālumā no Rīgas ir iespēja atgūties no ikdienas steigas un baudīt atpūtu dabā priežu ielokā: peldēties upē, relaksēties karstajos kublos, vērojot saulrietu virs upes. Nakšņošanai pieejami trīs pilnībā aprīkoti un komfortabli kupola namiņi.

Katrs namiņš izvietots ar skatu uz upi un privātu pieeju tai, un katram ir karstais kubls ar skatu uz upi un plaša terase. Iekštelpās ir ērta gulta, atpūtas un virtuves zonas, atsevišķa tualetes un dušas telpa, kā arī kondicionieris. Lielākajā kupolā ierīkots arī kamīns.

Mājiņām doti vietai atbilstoši un simboliski nosaukumi. Lielākā mājiņa “Priedes namiņš” ir 50 kvadrātmetru plaša, un tās nosaukums simbolizē majestātisko priedi, kas lepni aug uz zemes stūra. Namiņš izvietots tieši Daugavas un Ņegas upes satikšanās vietā ar skatu uz saulrietu virs Ķeguma HES. Ņegas namiņš 25 kvadrātmetru platībā atrodas Ņegas upes krastā, dienas saules pusē, bet Daugavas namiņš (arī 25m2) – izvietots Daugavas krastā, kur atpūtniekus vasarā lutina rīta saule.

Saimnieki atpūtas vietu ierīkojuši īpašumā, kur vairāk kā 30 gadus atpūtušies tikai paši – vietā, kur pirms tam, senākos laikos, bijusi atpūtas bāze. Taču nesen radusies ideja labiekārtot daļu no īpašuma, nododot to atpūtai citiem, un ideja izrādījusies veiksmīga – pieprasījums pēc atpūtas dabā ir liels, un kalendārs jaunajai atpūtas vietai pildās ātri. Lai nokļūtu “Priedēs”, nav jāpavada ilgs laiks ceļā, vien stunda no Rīgas. Vasaras un pavasara vakaros aizbraukt priežu ielokā pabaudīt sauli, uzgrilēt gardas vakariņas svaigā gaisā, ir ideja, kas uzrunā daudzus.

"Priedes Glamping" koncepcija ir vērsta uz to, lai piedāvātu klusu un mierīgu atpūtu divatā bez bērnu un mājdzīvnieku klātbūtnes. Kalendārs un rezervācija pieejama mājaslapā priedesglamping.lv.

Priedes Glamping: Instagram, Facebook