Ogre
26 oC

Ceturtdiena, 18. augusts

Šodien vārda dienu svin
Liene, Helena, Elena, Ellena, Liena

Publicēta Ogres pilsētas svētku programma

Turpinot aizsākto tradīciju aizraujošā veidā iepazīt Ogri pilsētas svētkos, 19. un 20. augustā ogrēnieši un pilsētas viesi aicināti pilsētvidē klausīties koncertus, sportot, baudīt kino, velo un moto šovu, uguņošanu un citus notikumus.

Šogad pilsētas svētku devīze ir CEĻO OGRĒ. SKATUVES STĀSTI. un par skatuvēm pārtaps pilsētas ielas, skvēri un citas ceļojuma pieturvietas.

Piektdien, 19. augustā skatuves spozmi piedzīvos Pilsētas skvēra skatuve, kur koncertēs dziedātājs Fēlikss Ķiģelis, repere Ūga un grupa Oranžās brīvdienas, Jauniešu mājā, Brīvības ielā 40 taps Jauniešu skatuve. Tāpat skatuves prožektoru gaismā iemirdzēsies notikumi Ogres Teātra telpā, Ogres Vēstures un mākslas muzejā, kā arī Ogres Zilajos kalnos. Vakara noslēgumā svētku uguņošana.

Sestdien, 20. augustā tiksimies tradicionālajā svētku tirdziņā un iepazīsim garšu daudzveidību, aicināsim radoši darboties dzejas un talantu skatuvēs, būsim aktīvi sporta, veiklības un spēka skatuvēs, piedzīvosim iespaidīgus moto un velo šovus. Baudīsim koncertu gan Pilsētas skvēra skatuvē, kur muzicēs dziedātāja Katrīna Gupalo, grupa Apvedceļš, dziedātāja Aija Andrejeva & Very Cool People, grupa Kayro un DJ Armand Keraynn, gan sanatorijā Ogre, kur spēlēs Reinis Jaunais, Erna Daugaviete un Andris Buiķis, arī stīgu trio Paula Šūmane, Jevgēnija Frolova un Anna Veselova, kā arī Raimonds Melderis, Ainārs Paukšēns, Pēteris Vaickovskis un aktieris Vilis Daudziņš stāstnieka lomā.

Ogres pilsētas svētku programma 2022

Ogres pilsētas svētku programma

Informācija par svētku norisēm arī mājaslapā www.okultura.lv, Ogres novada Kultūras centra sociālo tīklu kontos.