Ogre
21 oC

Pirmdiena, 22. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Marija, Marika, Marina

Ūdens pilsētiņa "Ogres varde"

Adrese Vecupes pludmale, Ogre
Tālrunis +371 20012139
E-pasts ogresvarde@gmail.com
WWW www.ogresvarde.lv
Apraksts

“Ogres varde” ir aktīvās atpūtas nomas punkts Ogres pilsētas pludmalē – Vecupē, tautā sauktā arī par Varžu dīķi. Šeit var aktīvi un atraktīvi  pavadīt laiku ūdens atrakciju pilsētiņā vienlaicīgi līdz par 30 personām, nomāt SUP dēļus un baudīt kafejnīcas piedāvātās uzkodas.

Šeit iespējams nomāt arī specializētu SUP dēli, kas paredzēts personām ar invaliditāti. Darbinieki nodrošina ar inventāru, apmācībām un nepieciešamības gadījumā arī atbalstu personām ar invaliditāti. Šī pakalpojuma izmantošanu vēlams iepriekš saskaņot.

Pludmalē uzstādīti specializēti zviļņi, kas paredzēti personām ratiņkrēslā. Ērtākai izmantošanai tie izvietoti uz platformas un pielāgoti personām ar invaliditāti.

Pludmalē pieejama ūdens rampa, lai personas ratiņkrēslā droši nokļūtu ūdenī.


“Ogres varde” ir nomas punkts, kurā sociālais uzņēmums SIA  “Kustības Brīvība” īsteno savus mērķus ne tikai uzņēmējdarbībā, bet arī vēlas radīt sociālo ietekmi un atgādināt cilvēkiem par līdzcietību un savstarpējo atbildību, radīt iespējas aktīvi piedalīties sabiedriskajā dzīvē un piekopt veselīgu dzīvesveidu arī personām ar invaliditāti.

Uzņēmums radījis ne tikai inovāciju aktīvās atpūtas iespēju paplašināšanā, bet arī maina stereotipus par cilvēku ar invaliditāti vajadzībām, iespējām un varēšanu piedalīties aktīvi un jēgpilni sava brīvā laika pavadīšanā.

Atpūta pludmalē ir lielisks brīvā laika pavadīšanas mērķis jebkurai ģimenei un tas ir kā krustpunkts, kurā sakrīt ģimenes locekļu intereses ar iespēju atpūsties visiem ģimenes locekļiem kopā, neatkarīgi no ģimenes locekļa medicīniskā stāvokļa.