Ogre
14 oC

Svētdiena, 12. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Indriķis, Ints, Namejs

Viesu nams "Brakas" (Atpūtas komplekss "Turbas")

Adrese Z/s „Turbas", Tīnūžu pagasts,Ikšķiles novads, LV-5001
Tālrunis +371 26355551
WWW www.turbas.lv
Piezīmes

Atpūtas komplekss "Turbas" ir viens no lielākajiem atpūtas kompleksiem Latvijā, kas atrodas tikai 5 km attālumā no Ogres - skaistā mežu ielokā, kur harmoniski saplūst lauku daba un pilsētas komforts. 

Viesu nams „Brakas” paredzēts pasākumu rīkošanai līdz 100 personām. Tas atrodas "Turbu" atpūtas kompleksa pašā vidū - "Turbu" pagalmā. Viesu namā ir 11 labiekārtoti numuriņi ar 35 gultasvietām. Viens no numuriņiem ir LUX - ar hidromasāžas vannu. Interjerā dominē laukakmeņu un koka motīvs, kas piešķir ēkai personību.  Patīkamu un omulīgu noskaņu rada lielais saimnieka mūrētais kamīns. Viesu nama pirmajā stāvā atrodas "Braku" svinību zāle, ko īpaši iecienījuši kāzu rīkotāji. Turpat "Turbu" pagalmā ir pieejama "Senatnīgā pirts", kurā nodoties pirts priekiem īsteni latviskā garā un atvēsināties iekštelpu aukstajā baseinā. Viesu namam ir liela koka terase, āra lapene un lielisks skats uz apkārtējo ainavu.

Viesiem tiek piedāvātas brokastis un, iepriekš piesakot, arī gardas pusdienas un vakariņas.

"Braku" viesiem iesakām aplūkot Turbu Dižozolu, kas ir lielākais ozols Ogres rajonā un otrais augstākais Latvijā, un vairāk kā 800 gadus vecs. Turpat netālu var pastaigāties pa skaisto bērzu aleju, nonākot pie Skatu torņa, kas sniedzas 15 metru augstumā. Gada siltajā laikā īpaši skaisti izskatās smiltsērkšķi, kas ieskauj "Brakas". Atpūtas kompleksa teritorijā atrodas arī aploks, kurā ganās savvaļas aitas un jēriņi, kā arī "Highland" bullīši. Pastaigu takas gada sitajā laikā un distanču slēpošanas trases sniegotajā laikā ir kā radītas, lai dotos pastaigā, nūjotu un slēpotu, baudot svaigo lauku gaisu. Iespējami arī izbraucieni ar kvadracikliem un sniega motocikliem atbilstošā sezonā, laicīgi jautājot viesnīcas "Četri vēji" administrācijā.