Ogre
16 oC

Sestdiena, 11. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Svens, Leonora

Viesnīca "Četri vēji" (Atpūtas komplekss "Turbas")

Adrese Z/S „Turbas", Tīnūžu pagasts,Ikšķiles novads, LV-5001
Tālrunis +371 26355551
WWW www.turbas.lv
Piezīmes

Viesnīca piedāvā 11 plašus un labiekārtotus divvietīgus numurus ar vēju noskaņu un motīvu. Viens no tiem ir lukss numurs ar hidromasāžas vannu. Viesnīcā pieejams SPA komplekss ar saunu, turku tvaika pirti, āra džakuzi un vietu masāžām, kā arī citām SPA procedūrām.  

Atpūtas komplekss "Turbas" ir viens no lielākajiem atpūtas kompleksiem Latvijā. Tas atrodas tikai 5 km attālumā no Ogres - skaistā mežu ielokā, kur harmoniski saplūst lauku daba un pilsētas komforts. 

"Četru Vēju" viesnīca ir iecienīta dažādu svinību rīkošanai, izmantojot "Četru Vēju" Lielo zāli un Mazo zāli, kā arī atpūtas telpu, kas atrodas viesnīcas pirmajā stāvā. Lai ļautos apcerīgiem mirkļiem, ir iespējams izmantot "Četru Vēju" tornīti, kurā ir iespējams baudīt pieklusinātus vai romantiskus mirkļus vienā no diviem tornīša stāviem. Viesnīcas viesiem tiek piedāvātas brokastis un, iepriekš piesakot, gardas vakariņas un pusdienas.

Atpūtas kompleksa teritorijā ir aploks, kurā ganās savvaļas aitas un jēriņi, kā arī "Highland" bullīši. Pastaigu takas gada sitajā laikā un distanču slēpošanas trases sniegotajā laikā ir kā radītas, lai dotos pastaigā, nūjotu un slēpotu, baudot svaigo lauku gaisu. Iespējami arī izbraucieni ar kvadracikliem un sniega motocikliem atbilstošā sezonā, par to pieejamību laicīgi jautājot "Četru Vēju" administrācijā.