Ogre
14 oC

Sestdiena, 11. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Svens, Leonora

Daugavas lejteces+ velo-foto orientēšanās seriāls. Ogres posms

2018. gada vasaras sezona solās būt aktīva un pārsteigumiem bagāta. Viens no pasākumiem, kas obligāti ir jāieplāno ir Daugavas lejteces+ velo foto orientēšanas sacensību seriāls, kurā piedalīties var pilnīgi bez maksas.

Ogres posms gaidāms 4. augustā 

No maija līdz septembrim Daugavas lejtecē norisināsies septiņi velo-foto orientēšanas sacensību posmi septiņos novados – Ķekavā, Ikšķilē, Baldonē, Ogrē, Stopiņos, Salaspilī un Mārupē.Dalībnieki var piedalīties ikvienā sev tīkamā posmā pēc izvēles. Piedaloties sacensībās dalībniekam būs iespēja aktīvā un atraktīvā veidā iepazīt novadu tūrisma piedāvājumu.

Balvu fonds
Katrā posmā pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar novadu sarūpētajām balvām, bet veloseriāla noslēgumā kopvērtējuma pirmo trīs vietu ieguvēji saņems veloseriāla sponsoru balvas – 1.vietas: galvenā atbalstītājaTehnoland dāvanu kartes 300 EUR vērtībā; 2.vieta: Veikals Veloprofsdāvanu kartes 150 EUR vērtībā; 3.vieta: Veikals MySport dāvanu kartes 70 EUR vērtībā.

- Veido komandu no 2 līdz 5 cilvēkiem, iesaisti arī bērnus un dodies ģimenes piedzīvojumā! Vecuma ierobežojums nepastāv!
- Piedalies visos posmos, dažos posmos vai tikai vienā no posmiem
- Līdz startam sagatavo savu un bērnu velosipēdus darba kārtībā, notrauc putekļus no veloķiveres (drošība pirmajā vietā!), uzlādē fotoaparātu vai mobilo telefonu.
- Piedalies un iepazīsti Daugavas lejteces+ novadu krāšņākos skatus, apmeklē aktīvās atpūtas vietas un kultūrvēsturiskos objektus, un vienkārši pavadi laiku brīnišķīgā kompānijā!

Pieteikšanās anketu un sacensību nolikumu meklē www.daugava.travel