Ogre
14 oC

Otrdiena, 22. septembris

Šodien vārda dienu svin
Maigurs, Mārica, Māris

Aicinām uz Pasaules tūrisma dienas ekskursiju

PAsaules tūrisma dienas pārgājiensKatru gadu septembra beigās tiek svinēta Pasaules tūrisma diena. Ogres novada Tūrisma informācijas centrs šo dienu svinēs 26.septembrī, plkst. 10 aicinot pilsētas viesus un vietējos iedzīvotājus doties ekskursijā pa Ogri.

Ekskursijas laikā dosimies pastaigā pa pilsētu, iepazīstot dažādu laikmetu liecības Pārogrē un Jaunogrē. Apmeklēsim bijušo sanatoriju „Saulstari”, Pārogres staciju, Daugavas promenādi, kā arī Ogres trikotāžas kombināta teritoriju.  Maršruta garums ~ 11 km, plānotais ilgums ~ 4,5 h. Maršruts pārsvarā vedīs pa pilsētas ielām; pastaigas temps būs vidēji ātrs.

Pirms pārgājiena vēlams lejuplādēt mobilo aplikāciju „Ogres novadnieks”, jo pasākuma laikā (un ne tikai) būs iespēja izmantot bezmaksas audiogidu, kurš piedāvā noklausīties stāstus par interesantām vietām un personībām Ogrē.

Lūgums vilkt ērtus apavus un ģērbties atbilstoši laikapstākļiem, kā arī paņemt termosu ar siltu dzērienu un uzkodas, ko baudīt pastaigas laikā.

Dalība pārgājienā – bez maksas.

Lai pieteiktos, lūdzam aizpildīt anketu līdz 24.septembrim: šeit.

Vietu skaits ierobežots!

Pasaules tūrisma diena tiek svinēta, lai uzsvērtu tūrisma nozares nozīmi pasaulē. Šī gada pasaules tūrisma dienā aicinām turpināt apceļot Latviju un atbalstīt vietējo tūrismu, jo pandēmijas dēļ tūrisms ir vissmagāk skartā nozare ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā.

 

Sīkāka informācija:
Ogres novada Tūrisma informācijas centrs
www.facebook.com/visitogre
www.instagram.com/visitogre
Brīvības iela 18, Ogre
info@visitogre.lv

+371 65071883; 29491685