Ogre
11 oC

Trešdiena, 12. augusts

Šodien vārda dienu svin
Klāra, Vizma

Labiekārtots gājēju un velosipēdu celiņš gar Ogres upi

Tiek asfaltēta Ogres upes promenāde - pastaigu un velosipēdu celiņšLai sakārtotu pastaigu maršrutu gar Ogres upi, šonedēļ tiek veikta gājēju ceļa no Krasta ielas promenādes līdz Brīvības ielai 60 un Ogres upes neapplūstošā vecā dambja (no Brīvības ielas 60 līdz Brīvības ielā 80) asfaltēšana.

Šobrīd aizsargdambji gar Ogres upi no Krasta ielas promenādes līdz pat Rūpnieku ielai ir kļuvuši par iecienītu pastaigu un atpūtas vietu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas apmeklētājiem. Lai veidotu vienotu pastaigu maršrutu, pagājušogad tika izbūvēts jauns gājēju ceļš posmā no Brīvības ielas 80 līdz Norupītes aizsargdambim, bet šogad tiek veikta gājēju ceļa no Krasta ielas promenādes līdz Brīvības ielai 60 izbūve.

 
Jāatzīmē, ka šonedēļ ir uzsākti sagatavošanās darbi iekārtā (gājēju) tilta pār Ogres upi teritorijā starp Jāņa Čakstes prospektu un Rūpnieku ielu izbūvei. Šī tilta izbūve būs nozīmīga ne tikai cilvēkiem, kas dzīvo Lašupēs, bet tādējādi būs iespēja izveidot jaunu apļveida maršrutu gar abiem upes krastiem, par upes šķērsošanas vietām izmantojot jauno tiltu un arkveida gājēju tiltu (sauktu arī par Līko tiltu), paverot jaunas iespējas kājāmgājējiem, nūjotājiem un velobraucējiem iepazīt krāšņās Ogres upes ainavas.
 
Informācijas avots: www.ogresnovads.lv