Ogre
11 oC

Trešdiena, 12. augusts

Šodien vārda dienu svin
Klāra, Vizma

Aizvadīts piektais Džeza velobrauciens uz Džeza mūzikas vakaru Ciemupē.

     Svētdien, 5. jūlijā, Ogres pilsētas skvērā pulcējās džeza mūzikas cienītāji, lai, nu jau tradicionāli, dotos muzikālajā velobraucienā BRAUC UZ DŽEZU. Jau piekto gadu Ciemupes estrādē notiek DŽEZA MŪZIKAS VAKARS. Velobrauciena dalībnieku priekam, kamēr notika pulcēšanās  muzicēja Modris Krūmiņš un Maigonis Makars. Tas bija jauks sveiciens vairāk kā 60 aktīviem un mūziku mīlošiem cilvēkiem. Pie Ciemupes Tautas nama braucējus sagaidīja tā vadītāja Daiga Sosnare.

     Sadarbībā ar starptautiskā improvizācijas, džeza un pasaules mūzikas festivālu "Rīgas Ritmi" organizētie koncerti Ciemupē sniedz iespēju ne tikai velobrauciena dalībniekiem, bet arī jebkuram interesentam atnākt un bez maksas paklausīties džeza mūziku izcilu pasaules līmeņa mākslinieku izpildījumā.

     Šogad koncerta DŽEZA MŪZIKAS VAKARS apmeklētājus priecēja skanīgās balss īpašniece Una Stade un mūziķi Tuomo Uusitalo (klavieres), Deniss Paškevičs (saksofons), Edvīns Ozols (bass), Ivars Arutjunjans (bungas).

     Koncerts notika sadarbībā ar starptautisko improvizācijas, džeza un pasaules mūzikas festivālu “Rīgas Ritmi”, kas šogad norisinājās no 2. līdz 5. jūlijam, un Ciemupē bija šī festivāla izskaņas koncerts.

Sveicot Ciemupes estrādē sanākušos skatītājus, Una Stade atzīmēja, ka šogad ir divas jubilejas – Ciemupes koncertiem aprit pieci, bet festivālam "Rīgas Ritmi" – 20 gadi.