Ogre
6 oC

Ceturtdiena, 2. aprīlis

Šodien vārda dienu svin
Imgarde, Irmgarde

Ogres novadā pieejams bezmaksas audiogids

Kopš 2020.gada februāra mobilajā aplikācijā „Ogres novadieks” pieejams BEZMAKSAS audiogids ar 88 stāstiem par Ogres novada interesantākajām vietām, vēsturiskajiem notikumiem un personībām. Audiogida stāstus ierunājis Nacionālā teātra aktieris Jēkabs Reinis.

Bezmaksas audiogidu meklējiet mobilās aplikācijas sadaļā "Tūrisms", kur iespējams iegūt informāciju par apskates objektiem, baznīcām, kultūrvēstures pieminekļiem, aktīvās atpūtas iespējām un radošajām darbnīcām Ogres novadā.

Atlasiet interesējošās objektu kategorijas vai meklējiet tuvākos objektus pēc atrašanās vietas un izvēlieties attiecīgo objektu. Spiežot uz ikonas „Audio Gids”, būs iespēja noklausīties vēsturiski precīzu un aizraujošu informāciju par objektiem audio formātā.

Apskati un izdrukā karti ar audiogida objektiem! 

Pašlaik audiogida stāsti pieejami latviešu valodā, bet drīzumā būs  pieejama arī angļu valodas versija. Braucot ciemos uz Ogri, varēsiet pārsteigt savus ārzemju ciemiņus ar aizraujošu un bagātīgu vēsturisko informāciju angļu valodā.

Mobilā aplikācija „Ogres novadnieks” sniedz iespēju ne tikai noklausīties stāstus par tūrisma objektiem, tajā iespējams arī izvēlēties velotūrisma vai kājāmgājēju maršrutus pa pilsētu un Ogres novadu, kā arī kartē ieraudzīt un iepazīt tuvākos objektus. Lejuplādējiet mobilo aplikāciju un dodieties iepazīt burvīgo un daudzveidīgo Ogres novadu!

Mobilā aplikācija "Ogres novadnieks" pieejama lietotņu veikalos: