Ogre
14 oC

Sestdiena, 11. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Svens, Leonora

Ogres tūrisma video - degvielas uzpildes stacijās

Ogres tūrisma reklāmas videoklipi turpmāk būs skatāmi arī divās „Circle K” degvielas uzpildes stacijās – Ogrē un Tīnūžos.

Šo videoklipu demonstrēšanai abās degvielas uzpildes stacijās izvietoti monitori. “Monitori izvietoti tā, lai tie būtu labi redzami un videoklipi piesaistītu apmeklētāju uzmanību, lai cilvēki pakavētos ilgāk, iemalkotu kafiju, atpūstos un rastu iedvesmu apceļot tūrisma piedāvājuma bagāto Ogres novadu,” saka Elīna Baltiņa, Ogres novada Tūrisma informācijas centra vadītāja.

 
 
Videoklipi monitoros būs skatāmi 24 stundas diennaktī. Tie rosina cilvēkus apciemot ne tikai pilsētu, bet arī Ogres novada tūrisma objektus. Video tematika tiks mainīta atbilstoši gadalaikiem, vēstot par Ogres novada aktīvās atpūtas iespējām, dabas objektiem un kultūrvēsturisko mantojumu, kā arī izziņas tūrisma piedāvājumu.
 
“Ogres novadā ir daudz interesantu vietu, tikai par tām ir vairāk jāstāsta gan pašiem novada iedzīvotājiem, gan cilvēkiem no tuvākas un tālākas apkaimes, un videoklipu demonstrēšana dažādās vietās, tostarp degvielas uzpildes stacijās, ir labs veids, kā, atraktīvi pavēstot par savu novadu un tā bagātībām, varam pievērst potenciālo tūristu uzmanību,” uzsver Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.