Ogre
3 oC

Svētdiena, 29. marts

Šodien vārda dienu svin
Agija, Aldonis

Jaunumi

6 idejas #MazākCilvēkuVairākDabas brīvdienām Ogres novadā

Sociālās distancēšanās periodā Ogres novada Tūrisma informācijas speciālisti iesaka doties uz mazāk zināmiem un attālākiem dabas objektiem un citām vietām, kur varētu sastapt mazāk cilvēku. Ogres novads ir ļoti liels - no Ogres līdz attālākajam pagastam ir ~ 60 km. Tas ir gandrīz divreiz lielāks attālums nekā no Rīgas līdz Ogrei. Tā ka ikviens varēs atrast piemērotu atpūtas vietu un veidu Ogres novadā. Šeit apkopotas 6 idejas brīnišķīgām brīvdienām. Interesantākās Ogres novada vietas tev palīdzēs iepazīt bezmaksas audiogids, kas pieejams mobilajā aplikācijā „Ogres novadnieks”, sadaļā „Tūrisms”.

Publicēts: 2020/03/26

Ogres Zilo kalnu dabas parkā jāievēro īpaši piesardzības pasākumi

Dabas aizsardzības pārvalde novērojusi, ka patlaban, kad globālās Covid-19 pandēmijas laikā ieteikts izvairīties no publisku vietu apmeklēšanas un pašizolēties, liels skaits iedzīvotāju dodas dabā. Līdz ar to, populārākās dabas takas un apskates objekti ir tik ļaužu pārpilni. Tāpēc aicinām apmeklēt mazāk populārus dabas objektus, kā piemēram, Ogres ielejas dabas parku, kas atrodas  Ērgļu, Ķeguma un Ogres novadu teritorijā. Ja tomēr dodaties uz Ogres Zilajiem kalniem, lūdzam būt atbildīgiem, sargāt sevi un citus:

Publicēts: 2020/03/26

Ēdienu piegāde mājās Ogrē un apkārtnē

Periodā, kad visa Latvijas sabiedrība ir aicināta palikt mājās, nepulcēties publiskās vietās, kā arī ieturēt vismaz 2 m distanci, lielākā daļa Ogres ēdināšanas iestādes piedāvā ēdienu piegādi mājās:

Publicēts: 2020/03/23

Sveiciens pavasarī no Ogres!

Varbūt tu neticēsi, bet piektdien, 20.martā, plkst. 05.50 iestājās pavasaris! Lai uzmundrinātu un iepriecinātu līdzcilvēkus, Ogres novada Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar Edgars Sparāns Films ir izlaidis jauno pavasara tūrisma video. Tajā ikviens var smelties iedvesmu brīvā laika pavadīšanai Ogrē un tuvākajā apkārtnē. Aicinām baudīt pavasarīgo gaisu, dodoties garās pastaigās pa Daugavas un Krasta promenādi, braucienā ar velosipēdu vai nūjošanas pārgājienā gar Ogres upes gleznainajiem krastiem.

Publicēts: 2020/03/20

Ogres novadā pieejams bezmaksas audiogids

Kopš 2020.gada februāra mobilajā aplikācijā „Ogres novadieks” pieejams BEZMAKSAS audiogids ar 88 stāstiem par Ogres novada interesantākajām vietām, vēsturiskajiem notikumiem un personībām. Audiogida stāstus ierunājis Nacionālā teātra aktieris Jēkabs Reinis.

Publicēts: 2020/03/14

TIC darbība līdz 14.aprīlim

Cienījamie apmeklētāji!

Publicēts: 2020/03/13