Ogre
16 oC

Sestdiena, 11. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Svens, Leonora

Jaunumi

Aicinām piedalīties ExitRīga veloorientēšanās akcijas Ogres posmā

No 15. līdz 19.jūlijam ikvienam ir iespēja iepazīt Ogri un tuvāko apkārtni, piedaloties aizraujošā veloorientēšanās piedzīvojumā. Tā ir iespēja baudīt neaizmirstamus skatus, iepazīt interesantus tūrisma objektus un pārbaudīt savu fizisko izturību, apmeklējot 30 kontrolpunktus Ogrē, Ciemupē un Ogresgalā.

Publicēts: 2020/07/07

Aizvadīts piektais Džeza velobrauciens uz Džeza mūzikas vakaru Ciemupē.

     Svētdien, 5. jūlijā, Ogres pilsētas skvērā pulcējās džeza mūzikas cienītāji, lai, nu jau tradicionāli, dotos muzikālajā velobraucienā BRAUC UZ DŽEZU. Jau piekto gadu Ciemupes estrādē notiek DŽEZA MŪZIKAS VAKARS. Velobrauciena dalībnieku priekam, kamēr notika pulcēšanās  muzicēja Modris Krūmiņš un Maigonis Makars. Tas bija jauks sveiciens vairāk kā 60 aktīviem un mūziku mīlošiem cilvēkiem. Pie Ciemupes Tautas nama braucējus sagaidīja tā vadītāja Daiga Sosnare.

Publicēts: 2020/07/07

Trošu tilta starp Meņģeles un Mazozolu pagastu būvdarbi tuvojas noslēgumam

Noslēgumam tuvojas trošu tilta pār Ogres upi starp Mazozoliem un Meņģeli, kā arī skatu platformas Meņģeles pagastā būvniecība.

Publicēts: 2020/07/03

Suntažos sāk darboties jaunais tirgus laukums

Jau šo sestdien, 4. jūlijā, no plkst. 9.00-12.00 pirkt un pārdot gribētājus aicina jaunatklātais Suntažu tirgus laukums.

Publicēts: 2020/07/03

Ogres kultūras centrā apskatāma izstāde “Ceļojums dabas kultūrā”

Ceļojums dabas kultūrā - izstāde, kas ļauj ceļot cauri vairākām Ogres Kultūras centra telpām, iepazīstot dažādu mākslinieku daiļradi.

Publicēts: 2020/06/25

Ogres novadā pieejams bezmaksas audiogids

Kopš 2020.gada februāra mobilajā aplikācijā „Ogres novadieks” pieejams BEZMAKSAS audiogids ar 88 stāstiem par Ogres novada interesantākajām vietām, vēsturiskajiem notikumiem un personībām. Audiogida stāstus ierunājis Nacionālā teātra aktieris Jēkabs Reinis.

Publicēts: 2020/06/25