Ogre
16 oC

Ceturtdiena, 24. augusts

Šodien vārda dienu svin
Boļeslavs, Bertulis

Jaunumi

22. augustā no plkst.14.00 būs slēgts Zilo kalnu skatu tornis

22. augustā no plkst. 14.00 Zilo kalnu skatu tornī notiks videoklipa filmēšana, apmeklētājiem tas nebūs pieejams.

Publicēts: 2017/08/22

Ķeipenes stacijā izbūvē “Potjomkina aku”

Šobrīd Ķeipenē, S.Eizenšteina komunikācijas centrā, tiek īstenots aizraujošs projekts – pazemē izbūvēts jauns vides instalācijas objekts “Potjomkina aka”. Apstiprināts arī ēkas renovācijas projekts.

Publicēts: 2017/08/22

Top “Zaļais lietus dārzs” pie Zinību laipas

Ogres 1. vidusskolas 6.b klase tās audzinātājas, dabas zinību skolotājas Vinetas Cirses vadībā ar Ogres novada pašvaldības speciālistu konsultatīvu atbalstu veido „Zaļo lietus dārzu” pie Ogres 1. vidusskolas Zinību laipas.​
Projekta mērķis ir izveidot tādu lietus ūdeņu savākšanas risinājumu, kas ļautu izvairīties no nepievilcīgas purvainas vides Ogres centrā un skolas apkārtnē, tā vietā veidojot koptu un lokāli funkcionālu pievilcīgu vietu.

Publicēts: 2017/08/22

Dabā. Es esmu.

Daba ir mūsu ģimene, un Latvijas simtgade ir ģimenes svētki, kuros laiks sanākt kopā un izveidot saskanīgu kopbildi - tādu, kurā viens otru neaizēnojam un nenomācam. Kā to paveikt? 1. Saplūsti ar kādu sev īpašu Latvijas dabas ainavu tik ļoti, ka kļūstat kā viens! 2. Palūdz, lai kāds Tevi nofotografē - kad esi saplūdis ar dabu, kad kļūsti mazliet pamanāms un kad Tavs “maskēšanās tērps” ir redzams pilnībā. 3. Iesniedz attēlus mums! Mēs tos publicēsim šajā mājaslapā, bet vēlāk tie kļūs par daļu no Latvijas simtgades dabas deklarācijas. Vai arī uzraksti, kas ir Tavas īpašās vietas Latvijas dabā un kādas sajūtas tās Tevī rada - no odu sīkšanas Ķemeru purvā un klusā Jūrkalnes stāvkrasta līdz miglai, kas saulrietā gāžas pāri Daugavai. Iesniedz attēlus vai uzrakstīto mums, un tie tiks publicēti Latvijas dabas bagātību mājaslapā, kā arī pievienoti Latvijas simtgades svētku kopbildei - Latvijas dabas deklarācijai.

Publicēts: 2017/08/22

Ogres pilsētas svētku pirmā diena – dziesmas, dejas un uguņošana

Piektdienas vakarā aizritēja Ogres pilsētas svētku "Dzīve ir upe" pirmās dienas pasākumi – koncerts, deju uzvedums uz peldošās skatuves un, protams, vairāku minūšu ilgs dzimšanas dienas salūts.

Publicēts: 2017/08/07

Ogrēnieši svētkos pusdieno restorānā Krasta laukumā

Šogad svētku apmeklētāju vērtējumam un gastronomiskajām baudām tika nodots īpašs Krasta laukumā izvietots svētku restorāns, kurā darbojās Ogres uzņēmēji.

Publicēts: 2017/08/07