Ogre
0 oC

Sestdiena, 16. decembris

Šodien vārda dienu svin
Alvīne

Jaunumi

Bibliotēkā oriģināli un unikāli Ziemassvētku rotājumi

Ogres Centrālās bibliotēkas (OCB) telpas rotā unikāli un oriģināli Lienes Kābeles darināti Ziemassvētku dekori – uz nokalpojušu grāmatu malām veidotas Ziemassvētku ainavas. Savukārt pie ieejas – bibliotēkas darbinieku izgatavota egle no grāmatām.

Publicēts: 2017/12/15

Gadskārtu rats atgriezies Ogres centrā

Gatavojoties Ziemassvētkiem, pirms gada Ogres tehnikumā izgatavotais gadskārtu rats no jauna novietots Ogres centra skvērā.

Publicēts: 2017/12/15

Mazozolos tapusi āra slidotava

Īstenojot Ogres novada pašvaldības projektu konkursa "Veidojam vidi ap mums Ogres novadā", Mazozolu pagastā izveidots laukums slidošanai un hokejam, kā arī iegādāts tam nepieciešamais sporta inventārs, informē projekta koordinatore Ina Šīrone.

Publicēts: 2017/12/14

Sagaidot Latvijas Valsts simtgadi, baznīcu draudzes aicina piedalīties iniciatīvā #GaismaLatvijai

Baznīcā un kristīgajās draudzēs ar Adventa laiku sākas liturģiskais gads. Šogad tas ievadīs Latvijas valsts simtgades gadu. No Adventa laika līdz Zvaigznes dienai 2018. gada janvārī Latvijas kristīgo draudžu dievnamos notiks muzikāli lūgšanu vakari, aicinot ikkatru cilvēku dāvināt Latvijai vērtīgāko garīgo dāvanu – lūgšanu. Idejas #GaismaLatvijai rosinātājs ir Baznīcu nakts fonds, to atbalsta lielākās kristīgās konfesijas, un tā ir iekļauta LV100 kalendārā.

Publicēts: 2017/12/06

jauno strūklaku prezentēšana tiek atlikta līdz nākamā gada pavasarim

Pēc ražotāja ieteikumiem Ogres novada pašvaldība pieņēmua lēmumu 18. novembrī tomēr neiedarbināt Brīvības ielas skvērā, Ogrē, uzbūvēto strūklaku kompleksu "Digitālais ūdens aizkars".

Publicēts: 2017/11/21

Ogrē Valsts svētkos godina cienījamākos novada ļaudis

Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienā Ogres novada Kultūras centrā (ONKC) svinīgā ceremonijā pasniegts Ogres novada pašvaldības apbalvojums "Gada ogrēnietis 2017".

Publicēts: 2017/11/21