Ogre
12 oC

Otrdiena, 22. septembris

Šodien vārda dienu svin
Maigurs, Mārica, Māris

Jaunumi

Uzsākta bijušās sanatorijas “Ogre” ieejas vestibila pārbūve

Šobrīd uzņēmējs ir veicis bijušās sanatorijas "Ogre" vestibila pārbūves ieceres dokumentācijas izstrādi, kas ir saskaņota ar Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldi. Pašlaik ir uzsākti ēkas Gaismas prospektā 2/6 ieejas vestibila pārbūves darbi. Vestibila logi ir nodoti restaurācijai, bet pats vestibils tiek demontēts. Tuvākajā laikā sāksies tā atjaunošana.

Publicēts: 2020/09/18

Ogres novadā pieejams bezmaksas audiogids

Kopš 2020.gada februāra mobilajā aplikācijā „Ogres novadieks” pieejams BEZMAKSAS audiogids ar 88 stāstiem par Ogres novada interesantākajām vietām, vēsturiskajiem notikumiem un personībām. Audiogida stāstus ierunājis Nacionālā teātra aktieris Jēkabs Reinis.

Publicēts: 2020/09/16

Aicinām uz Pasaules tūrisma dienas ekskursiju

Katru gadu septembra beigās tiek svinēta Pasaules tūrisma diena. Ogres novada Tūrisma informācijas centrs šo dienu svinēs 26.septembrī, plkst. 10 aicinot pilsētas viesus un vietējos iedzīvotājus doties ekskursijā pa Ogri.

Publicēts: 2020/09/11

Dānijas vēstnieks dalās ar pieredzi velobraucēju kultūras attīstībā

9. septembrī Ogrē viesojās Dānijas vēstnieks Latvijā Flemmings Stenders. Vēstnieks viesojās Ogres novada pašvaldībā, kur tikās ar pašvaldības domes priekšsēdētāju Egilu Helmani un izpilddirektora vietnieci Danu Bārbali.

Publicēts: 2020/09/10

Norisināsies izzinošas pastaigas pa Jaunogri

Ogres Attīstības Biedrība (OAB) aicina izzināt Jaunogres puses apbūvi projekta “STĀSTI- arhitektūra” ietvaros. Aicinām uz divu stundu intriģējošu pastaigu kopā ar arhitektiem un pilsētplānotāju.

Publicēts: 2020/08/28

Satiec savu meistaru Ogrē, Ogresgalā un Ciemupē

4., 5. un 6. septembrī Ogres novada Kultūras centrs aicina uz Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) projekta SATIEC SAVU MEISTARU pasākumiem Ogrē, Ogresgalā un Ciemupē.

Publicēts: 2020/08/27