Ogre
14 oC

Pirmdiena, 25. maijs

Šodien vārda dienu svin
Junora, Anšlavs

Jaunumi

Ogres kafejnīcas gatavas uzņemt apmeklētājus!

Šajā nedēļas nogalē Ogres ēdināšanas iestādes, ievērojot Latvijā noteiktos drošības nosacījumus, gatavas uzņemt ogrēniešus un pilsētas viesus.

Publicēts: 2020/05/22

Atklāj Latviju no jauna un ceļo droši!

Vai arī tu esi izslāpis pēc ceļošanas? Līdz ar Baltijas valstu robežu atvēršanu un ierobežojumu atvieglošanu gaidāma daudz aktīvāka tūristu plūsma Latvijā.

Publicēts: 2020/05/20

Digitālā strūklaka atkal priecē Ogres iedzīvotājus un viesus

Ogrē, Brīvības ielas skvērā blakus ēkai “Pie zelta liepas”, katru dienu no plkst. 8.00 līdz pusnaktij pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē strūklaku komplekss “Digitālais ūdens aizkars”, kā arī bradājamā strūklaka, kas īpaši patiks mazākajiem strūklakas apmeklētājiem.

Publicēts: 2020/05/15

Ogres Vēstures un mākslas muzejs apmeklētājiem durvis ver no 15. maija

No 15. maija Ogres muzejs atkal ver apmeklētājiem durvis un ir priecīgs uzņemt savus viesus.

Publicēts: 2020/05/14

Atvērti apskates objekti, rotaļu laukumi un skeitparks

Saskaņā ar Ogres novada domes lēmumu ar šī gada 15. maiju Ogres novada teritorijā tiek atvērti publiskie apskates objekti, tai skaitā Meņģeles skatu tornis, publiski pieejamie bērnu rotaļu laukumi, aktīvās atpūtas laukumi un skeitparks. Uzturoties šajos objektos personām ir pienākums ievērot Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” noteiktos sociālās distancēšanās ierobežojumus.

Publicēts: 2020/05/14

Ogres novadā pieejams bezmaksas audiogids

Kopš 2020.gada februāra mobilajā aplikācijā „Ogres novadieks” pieejams BEZMAKSAS audiogids ar 88 stāstiem par Ogres novada interesantākajām vietām, vēsturiskajiem notikumiem un personībām. Audiogida stāstus ierunājis Nacionālā teātra aktieris Jēkabs Reinis.

Publicēts: 2020/05/12