Ogre
5 oC

Ceturtdiena, 5. decembris

Šodien vārda dienu svin
Sabīne, Sarma, Klaudijs

Jaunumi

Aicinām baudīt Ziemassvētku laika burvību Ogrē

Šobrīd Ogres pilsēta ir mirdzošu lampiņu ieskauta. Ikvienu iepriecinās pastaiga pa Ogres vēsturisko centru, mūzikas baudīšana pie pilsētas galvenās egles un omulīgo vecpilsētas kafejnīcu apmeklējums. Ziemassvētku rotas Ogrē katru gadu kļūst aizvien krāšņākas. Lai ienestu Ziemassvētku noskaņu un gaismu gada tumšākajā mēnesī pašvaldība 2018. gadā īstenoja jaunu pieeju, ietērpjot pilsētu siltu gaismu rotā. Pilsētas iedzīvotāji un viesi to ļoti atzinīgi novērtēja. Jau pagājušajā gadā Ogres pilsētas centrā un pilsētas ielās koki tika dekorēti ar gaismas virtenēm, aptinot tās ap koku stumbriem. Šogad kā galvenā tendence ir izvirzīta gaismas nešana uz augšu, ar apgaismojuma virtenēm dekorējot gan koku stumbrus, gan zarus, gaismai tiecoties uz koka lapotni un galotni. 

Publicēts: 2019/12/04

Ogre tērpusies svētku rotā

Egle jau ir uzstādīta un izrotāta un gaida iedegšanas mirkli Pirmajā Adventē. Jau no plkst. 16.00 skvērā pie Lielās egles norisināsies spēles un rotaļas kopā ar Mikiju un Minniju, svētku noskaņojumu palīdzēs radīt bērnu vokālā studija “Svilpastes”. Būs arī Ziemassvētku vecītis, jo ar Pirmo Adventi taču sākas Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Gan bērnu, gan pieaugušie varēs nofotografēties kopā ar pasaku tēliem, darbosies kafejnīca.

Publicēts: 2019/11/29

Decembrī tiks atklāta kafejnīca "Pie zelta liepas"

Decembrī plānots atvērt apmeklētājiem kafejnīcu “Pie Zelta liepas” un jau pirmajā adventē, 1. decembrī, ikvienam būs iespēja ielūkoties atjaunotajā ēkā un kafejnīcā, baudot piparkūkas un karstos dzērienus. 

Publicēts: 2019/11/28

Ogres teātrī top jauniestudējums “Rītdiena ir tālu”

2019. gada 8. decembrī Ogres teātrī gaidāma pirmizrāde jauniestudējumam – liriskai komēdijai “Rītdiena ir tālu” Jāņa Kaijaka režijā. Izrādes pamatā – franču autoru Pjēra Barijē un Žana Pjēra Gredī luga “Četrdesmit karāti” Agneses Kasparovas tulkojumā.

Publicēts: 2019/11/19

Ogrē turpinās strauja tūrisma attīstība

Viena no Ogres novada prioritātēm ir to vietu atjaunošana, kas Ogrē ir bijušas kūrortpilsētas laikā. Līdz šim vides sakārtošanā ir paveikts ļoti daudz.

Publicēts: 2019/11/16

Atklāta jauniešu izstāde par tautastērpiem

12. novembrī Ogres Mākslas skolā notika Latvijas mākslas skolu audzēkņu darbu izstādes “Dārgumi: Ko stāsta tautastērps” atklāšana. Izstāde, izstāžu zālē, Brīvības ielā 11, būs atvērta līdz pat 13. decembrim.

Publicēts: 2019/11/14