Ogre
1 oC

Piektdiena, 4. decembris

Šodien vārda dienu svin
Baiba, Barba, Barbara

Jaunumi

Pieejama karte pilsētas rotājumu apskatei

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Ogre ir krāšņi izgaismota. Lai iedzīvotājiem un viesiem būtu ērtāk apskatīt pilsētas rotu, ir izveidota karte, kurā atzīmētas skaistākās vietas pilsētā.

Publicēts: 2020/12/04

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Ogre - krāšņi izgaismota

Publicēts: 2020/11/27

Ogrē Ziemassvētku sajūtas uzburs mirdzoša kariete

Iedvesmojoties no nostāstiem par Krievijas valdnieci Katrīnu I un viņas dzimto Ogres apkaimi, December Design vides dizainers Kristaps Štobis radījis brīnumskaistu gaismas objektu, kas Ogrē šogad papildinās krāšņo Ziemassvētku rotu.

Publicēts: 2020/11/27

Ogres novadā pieejams bezmaksas audiogids

Kopš 2020.gada februāra mobilajā aplikācijā „Ogres novadieks” pieejams BEZMAKSAS audiogids ar 88 stāstiem par Ogres novada interesantākajām vietām, vēsturiskajiem notikumiem un personībām. Audiogida stāstus ierunājis Nacionālā teātra aktieris Jēkabs Reinis.

Publicēts: 2020/11/23

Atpūtas iespējas novembrī

Neskatoties uz daudzajiem ierobežojumiem, šajā vēlajā rudenī mums tomēr ir iespēja labi atpūsties. Muzeji un izstādes ir atvērtas, arī dabas takas un citi dabas objekti ir pieejami apmeklētājiem. Kopā ar ģimeni iespējams piedalīties vairākās darbnīcās un meistarklasēs.

Publicēts: 2020/11/13

Jauns pārgājiena maršruts "Līčupe - Ogresmuiža"

Ko darīt novembra brīvdienās, kad nav ko darīt? Doties pārgājienā un saelpoties svaigu gaisu bez lieliem cilvēku pūļiem! Iesakām doties uz mazzināmo Līčupi Ogres novada Mazozolu pagastā. Šobrīd izveidots kājāmgājēju maršruts, kuru var izmantot arī velobraucēji.

Publicēts: 2020/11/12