Ogre
11 oC

Trešdiena, 12. augusts

Šodien vārda dienu svin
Klāra, Vizma

"Manas garšas" meistarklases

Adrese Akmeņu iela 45, Ogre
Tālrunis +371 29158362
E-pasts klientiem@manasgarsas.lv
WWW www.manasgarsas.lv
Apraksts

SIA "Manas Garšas" ir ģimenes uzņēmums Ogrē – tajā ir plašākais piparu, sāls, cukuru, garšaugu, garšvielu un dabīgo pārtikas krāsu sortiments Latvijā, kopā vairāk kā 200 dažādi produkti, neskaitot pašu ražotnē veidotos unikālos maisījumus.

Lielāko sortimenta daļu veido BIO produkti (no bioloģiski sertificētām lauksaimniecībām visā pasaulē, tostarp Latvijā).

Katrs aromātiskais garšvielu maisījums tiek veidots pēc pašu izstrādātas receptes un darināts pavisam svaigi. Garšu maisījumu receptes ir tik dažādas un neparastas, ka katrs garšmīlis atradīs piemērotu tieši savai gaumei!

Uzņēmums pamatā darbojas kā internetveikals www.manasgarsas.lv, taču nu jau trešo gadu ir atvērts arī ražotnes veikals un "Garšu darbnīca" Akmeņu ielā 45, Ogrē.

Radošās Garšu meistarošanas darbnīcas

Piemērotas ne vairāk kā 15 cilvēkiem. Ir iespēja katram uzmeistarot savu individuālo garšu. Pasākuma vidējais ilgums - 2 stundas. Pasākuma laikā pieejama 10% atlaide visiem ražotnes veikala produktiem. Darbnīcas saimnieces piedāvā aizraujošu, izzinošu un aromātisku pasākumu dažādiem kolektīviem, radiem un draugiem, kā arī jaunajiem pāriem un viņu viesiem.

Garšu iepazīšanas, izsmaržošanas un izgaršošanas pasākums

Piemērots ne vairāk kā 25 cilvēkiem. Pasākuma laikā darbnīcas vadītājas izrāda un izstāsta garšvielu stāstus, dod nodegustēt, bet nav iespējas pašiem meistarot maisījumus.

Krāsaino un ēdamo gleznu darbnīca bērniem

Pasākums piemērots ne vairāk kā 15 bērniem. Iespēja darboties ar jogurtiem un dabīgajām krāsiņām, kā arī ar augļiem, ogām, veidojot košus, krāsainus gardumus – ēdamās gleznas.