Ogre
10 oC

Otrdiena, 22. septembris

Šodien vārda dienu svin
Maigurs, Mārica, Māris

Rotaļlaukums J.Čakstes prospektā

Adrese Jāņa Čakstes prospekts 1, Ogre
Apraksts

Rotaļu laukums atrodas Jāņa Čakstes prospektā 1, iepretim Ogres estrādei. Tas ir modernākais bērnu rotaļu laukums Ogres pilsētā un tās apkārtnē, kurā atrakcijas ir paredzētas dažādām vecuma grupām. 

Rotaļu laukumā gumijas seguma trīs zonējumos 975 m2 platībā ir uzstādītas rotaļu iekārtas, kas paredzētas dažāda vecuma bērniem: trīs iebūvēti batuti, klinšu kāpšanas iekārta, 2,5 m augsta virvju konstrukcija, āra mūzikas instruments – ksilofons, vairāku veidu šūpoles, bērnu pilsētiņa ar slidkalniņu (paredzēta bērniem no 3 līdz 6 gadu vecuma), kā arī rotaļu komplekss ar rotējošiem elementiem (paredzēts bērniem no 5 līdz 12 gadu vecumam). Teritorijā tika izbūvēts apgaismojums, gājēju celiņi, velonovietnes, dažādi labiekārtojuma elementi – soliņi, atkritumu urnas, informācijas stends, kā arī uzstādīta videonovērošana.

Rotaļu laukuma lietošanas noteikumi nosaka - ja bērns nevar tikt pie atrakcijas, nevajag viņu celt, jo tas nozīmē, ka šī atrakcija nav domāta viņam. 

Laukums ir nožogots un ir atvērts apmeklētājiem katru dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00. Ziemas sezonā no plkst. 8.00 līdz 20.00.