Ogre
18 oC

Trešdiena, 15. jūlijs

Šodien vārda dienu svin
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons

Milžu taka

Adrese Dabas parks “Ogres Zilie kalni”, Ogre
Tālrunis +371 24427070
E-pasts info@milzutaka.lv
WWW www.milzutaka.lv
5 eur- 15 eur
Apraksts

Ogrē, Zilo kalnu dabas parkā, atrodas piedzīvojumu parks „Milžu taka” – no virvju un koka konstrukcijām veidota trase kokos.

 

Piedzīvojumu parku „Milžu taka” veido trīs loki, kuru kopgarums ir gandrīz 600 metri. Pirmais – mazais – loks sastāv no 19 atrakcijām, kuru konstrukcijas ir pietiekami stabilas un to pārvarēšana neprasa lielu fizisko piepūli un koordināciju. Augstums trases sākuma posmā ir nepilnus divus metrus virs zemes. Otrais loks ir sadalīts divos mazākos lokos attiecīgi ar vidējas grūtības pakāpes atrakcijām. Kopumā to veido 20 atrakcijas, izvietotas uz kalna stāvās nogāzes augstumā no 6 līdz 11 metriem virs zemes. Trešo jeb lielo loku var raksturot kā grūtu, un tas sastāv no 26 atrakcijām, kuras arī dalās divos mazākos lokos, no kuriem pirmais ir vieglāks par otro. Otrajā lokā ir divi nobraucieni – pirmais 30 metrus un otrais 70 metrus garš. Ejot vidējo un lielo loku, dalībniekiem ir iespēja izvēlēties – veikt vienu vai abus loka apļus, atkarībā no apmeklētāja noskaņojuma un fiziskajām spējām.

 

Parks ir aprīkots ar Šveicē ražoto Saferoller drošības sistēmu, kuras galvenā vērtība ir tāda, ka dalībniekam nav iespējas pašam atvienoties no drošības troses, to var izdarīt tikai pabeidzot trasi vai ar instruktora palīdzību. 

 

Trases sākuma un beigu punktu veido platforma kokos. Šajā vietā ir inventāra saņemšanas un nodošanas punkts, kā arī kafejnīca ar skatu uz kalna nogāzi.

 

CENAS

Pieaugušajiem (18+) – 15.00EUR / grupām virs 10 cilv. 13.50EUR/pers

Jauniešiem (13-17) – 10.00EUR / grupām virs 10 cilv. 9.00EUR/pers

Bērniem (7-12) – 8.00EUR / grupa virs 10 cilv 6.50EUR/pers

Bērniem (zem 5) – 5.00EUR 

Ģimene (2 pieaug. + 2 bērni vai 1 pieaug. + 3 bērni) 30.00EUR

– Cenas norādītas apmeklējumam līdz 2h!
– Studentiem uzrādot derīgu studentu apliecību – 13 eur

Par speciālajiem piedāvājumiem skolu grupām, lūdzam rakstīt uz e-pastu info@milzutaka.lv